Арсен Мірзоян вперше показав жінку, яку кохає не менше Тоні Матвієнко: красуня з довгою косою, але немолода

Відомий український співак Арсен Мірзоян ніколи не приховував свого особистого життя, й саме через це чоловікові ніколи не доводилось виправдовуватися перед самим собою чи перед аудиторією.

Не секрет, що до побудови стосунків з Тонею Матвієнко, Арсен вже був одружений та мав двох синів. Але почуття це така дивна річ, яку ми ніколи не зуміємо зрозуміти до кінця, оскільки це щось таке неконтрольоване й зовсім таємне. Ніхто не міг подумати, що Арсен бувши одруженим зможе закохатися у свою колегу.

Як виглядає жінка, у якої Тоня Матвієнко відбила Мірзояна
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян

Річ в тому, що чоловік багато років тому брав участь у талант-шоу “Голос країни”, і саме там він познайомився з Тонею. Та якщо з самого початку Тоня і Арсен не могли знайти спільну мову й навіть дуже вороже ставилися одне до одного, то згодом саме це пробудило між ними іскру кохання. В певний момент Арсен зрозумів, що він по вуха закоханий у свою колегу. Чоловік ще на проєкті намагався знайти з жінкою спільну мову, але Матвієнко спочатку не дозволяла собі фліртувати з чоловіком. Та врешті-решт, здалась почуттям.

Таким чином Тоня і Арсен почали спілкуватися, і виявилось, що між ними є багато чого спільного, і саме через це жінка почала відчувати закоханість до співака. А сам Мірзоян крізь час наважився на розлучення зі своєю першою дружиною, яка мала від нього двох синів. І все це через шалену закоханість у Тоню.

Таким чином Мірзоян і Матвієнко стали парою і почали будувати свої стосунки, але оскільки Арсену ніде було жити у Києві, Тоня привела його у будинок своїх батьків. Тато прийняв цю новину спокійно, а от зіркова мама Ніна Митрофанівна не дуже зраділа розлученому чоловікові з дітьми.

Арсен Мірзоян з тещею Ніною Матвієнко

Та згодом Матвієнко зрозуміла, що про такого зятя, як Мірзоян, вона мріяла все життя й саме тому зараз теща з зятем спілкуються як старі друзі. Ніна Митрофанівна ставиться до Арсена як до свого рідного сина. Так само й чоловік неймовірно вдячний за все тещі й вона тепер займає окреме місце в його серці.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.