Колишня Остапчука Христина Горняк повідомила про нового “друга”, який її втішає як Дантес Кацуріну: нова пара?

У 2022 році зірковий подружній союз, який тривав понад 2 роки розпався. Натомість сам Остапчук довго біля розбитого корита не горював й знайшов розраду в рисах молодої, 22-річної журналістки Катерини Полтавської. Наразі молода пара проживає разом, подорожує, працює й хизується справжньою ідилією у стосунках.

Христина Горняк після розлучення біднішою не стала
Христина Горняк повідомила про нового друга, який її втішає як Дантес Кацуріну

Христина Горняк не могла відразу впустити нове щастя у своє життя, тому довго перебувала в статусі вільної жінки, але нещодавно повідомила, що відпустила Остапчука й знайшла нового чоловіка, який їй дуже симпатизує.

Зізналася, як їхні стосунки просуваються далі. За словами нотаріуса, вона справді закохана, але, що з цього вийде чи не вийде не знає. Також каже, що отримує від нього колосальну підтримку, що неабияк її тішить й щиро дякує йому за це. А далі ще цікавіше, адже Горняк присвятила допис найкращому “другу”, який також її підтримує після хвороби й підставляє мужнє плече, коли необхідно.

В думках закрадаються підозри, що цим “другом” і є, той таємничий новий чоловік, який так подобається нашій красуні, якого досі приховує й не розкриває всіх деталей цієї історії. Додала, що той читає її блог в Instagram, тому всього розповісти не може, мовляв, хай думає, що то не про нього.

Але, цей товариш, який згаданий в дописі, за переказами жінки, з’явився у її житті 5 років тому, й робимо висновки, що це дійсно хороший друг, а не чоловік, який зміг приборкати її серце та сподобатися після Володимира Остапчука.

“5 років назад, в травні, в моєму житті з’явилася близька людина, хоча він каже, що це сталося десь в минулих життях. Наразі це мій друг, якому я довіряю дуже дуже сильно”, – розповіла Горняк.

Популярне зараз

Схожі новини