Єдиний син Софії Ротару повідомив про велику втрату: немолода легенда сцени пішла з життя назавжди

Творчість Тернер багато хто любить і слухає на постійній основі, тому не дивно що її смерть стала для багатьох неприємною несподіванкою. Своє життя Тіна провела з великою гордістю, адже вона не лише досягла висот у кар’єрі, а ще й започаткувала такий напрям як рок-н-рол. Вона стала однією з небагатьох жінок, які творили у цьому стилі.

Євдокименко вшанував пам’ять Тіни Тернер 

Артистка була американсько-швейцарською співачкою, але більшу частину свого життя вона звісно проводила у США. Але оформлювати громадянство цієї країни не збиралась, адже в душі вона завжди тримала рідну країну. Так, її життя не було простим, жінка багато працювала аби досягти успіху. До того ж ще й поєднувала особисте життя з роботою.

Щоправда, стосовно родин не все було так ідеально, як хотілося б. На жаль, її чоловік був домашнім тираном, а з дітьми жінка не мала змогу проводити багато часу, адже вона плідно працювала. Саме тому її сини виросли самостійними, але з психологічними травмами. І один з них пішов з життя за власним бажанням, а другий від онкології. Всі ці смерті Тіна переживала сама.

Як вже відомо, артистка теж вела довготривалу боротьбу з онкологією кишківника. Та хвороба таки перемогла, на жаль. І нині пам’ять Тіни Тернер вшановують всі її прихильники в усьому світі.

Осторонь не залишився і єдиний син народної артистки Софії Ротару Руслан Євдокименко. Чоловік був прихильником творчості Тернер. І саме тому вирішив викласти історію у соцмережу з чорно-білою фотокарткою артистки.

Сторіс Руслана

Насправді зараз багато зірок вшановують її пам’ять, оскільки Тіна Тернер була легендою, яка залишила після себе яскравий слід своєї творчості та особистості.

Популярне зараз

Схожі новини