Йде стежкою подруги Полякової: Маша Єфросиніна заспівала ліричну пісню дуетом з Артемом Пивоваровим

Маша Єфросиніна та Артем Пивоваров доволі відомі українські артисти. Так, Маша більше відома, як журналістка і телеведуча, але вона має й акторський досвід. А от Артем автор пісень талановитий співак.

Артем останні 2 роки займається власним творчим проєктом “Твої вірші, мої ноти”, де робить пісні з віршів легендарних українських поетів. Наприклад, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, Івана Франка та інших. Це ініціатива самого Артема, аби відроджувати код нації та демонструвати світ поезії крізь свої пісні, адже таким чином вони стають набагато популярнішими.

Пивоваров дуже талановитий співак і автор, його пісні потрапляють у саме серце. Раніше хлопець писав пісні двома мовами, але тепер перейшов суто на україномовний контент. Артем завжди мав власний стиль виконання, тому, його проєкт з віршами українських авторів є дуже потужним.

За весь час його існування, Пивоваров встиг записати кілька дуетів, з Ольгою Поляковою, з Надею Дорофєєвою, з Настею Каменських, з Олегом Скрипкою, зі Златою Огнєвіч, з KALUSH та з Alyona Alyona. Але й сам він також співає вірші.

Цей проєкт Артема є дійсно дуже важливим не лише для самого виконавця, а ще й для всієї української культури. Саме тому й інші виконавці з радістю погоджуються брати в ньому участь. І, наприклад, сьогодні Артем презентував пісню “Люблю” на вірш Михайля Семенка разом з Машею Єфросиніною.

Варто сказати, що сама Марія у кліпі не співає, а лише читає мелодійно вірш. Насправді історія у кліпі вийшла ліричною та дуже чуттєвою. Виявляється, про дует ведуча з артистом домовилися ще рік тому, коли Пивоваров був на інтерв’ю у Єфросиніної. І вийшло доволі цікаво.

Ця прем’єра вийшла саме сьогодні оскільки у Маші День народження, жінці виповнюється 44 і для цього віку вона вже багато чого досягла. Маша справжній талант і втілення доброти і сили.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.