Христина й сама по собі була і є успішною бізнес-вумен, оскільки вона працює нотаріусом, а ця справа досить гарно оплачується, до того ж з досвідом і роками професіонали вже мають гарних клієнтів та зв’язки. Тож до зустрічі з Володимиром жінка вже мала гарний рівень життя. Але з ним вона здобула популярність та стала цікавою для українців.
![Христина Горняк](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/02/62343ad6-e2c0-4fe8-b9ef-bf083826f24c.jpeg)
За життям Христини й Володимира слідувала вся країна, оскільки вони демонстрували щастя, гумор, гармонію та головне – кохання. Вони часто публікували спільні фото та відео, тобто, демонстрували свій сімейний затишок, який вони побудували самі. Багато подорожей, гучне і красиве весілля, багато спогадів і радісних моментів, на жаль, не змогли зберегти їхні почуття.
У 2022 році розпалося багато пар, навіть таких, які завжди здавалися міцними та непохитними. У цей список потрапили й Христина з Володимиром, оскільки вони також розлучилися, і вже офіційно.
Зараз Остапчук і Горняк живуть окремо і їхні життя загалом не перетинаються. Жінка переїхала до Відня і живе власним життям. Нині Христина багато часу приділяє своєму блогу та жіночому проєкту “ОРА”, де вона організовує зустрічі для жінок з різними експертами, які діляться досвідом.
Також Горняк не забуває й про розваги, тому днями жінка відвідала концерт Андрія Данилка і це продемонструвала у своєму інстаграм-юлозі. Всі знають, що концерти Сердючки – це щось неймовірне.
![Сторіс Христини](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/05/407bf9b6-56c1-4cfc-a92d-87cdebda75ed.jpeg)
Саме тому, Христина висловила свій захват та любов до Андрія Данилка, назвавши його найщирішим артистом серед усіх.