Переможець “МастерШеф-11” Богдан Шинкарьов зробив огляд на рибу в газеті від Юлії Висоцької (Відео)

Раніше була дуже популярна кулінарна передача з Юлією Висоцькою, де жінка завжди готувала досить дивні рецепти. Але в ті часи люди ще не надто добре розбиралися у кулінарних шедеврах.

Але згодом український світ кулінарії почав стрімко крокувати вперед і розвиватися. Кулінари почали вчитися та розробляти нові й цікаві меню. А ще з’явилися нові кулінарні шоу, де був і розвиток і змагання. Наприклад, одним з них є проєкт “МастерШеф”.

Саме “МастерШеф” випускає справжніх професіоналів, які вже й самі можуть критикувати застарілі або недовершені рецепти. Саме тому переможець одинадцятого сезону Богдан Шинкарьов вирішив прокоментувати рецепт риби у газеті від Юлії Висоцької. Оскільки зараз всією мережею ширяться відео з передач Висоцької. І саме зараз люди починають розуміти, наскільки дивними були її рецепти. А деякі з них взагалі було неможливо їсти, бо й виглядали вони, м’яко кажучи, не дуже.

Тож, Богдан зняв відео-коментар про рибу у газеті. Юля готувала сьомгу, але дуже дивним способом. жінка брала абсолютно різну зелень, яка дає смаки і не поєднується з іншими. А ще жінка поклала лимонний сік, який, за словами Богдана взагалі не можна додавати до червоної риби.

Юлія Висоцька

Та й загалом жінка готувала за дуже цікавою і нестандартною технікою. Річ в тому, що після всієї обробки спеціями Юля загорнула рибу у газету і відправила її на мангал. А так робити зовсім не можна, адже коли газета плавиться, з неї стікає фарба і все це залишається на рибі. І це дійсно дуже дивно, коли ніби професійний кулінар дозволяє собі розповідати неймовірно дивні рецепти на всю країну.

Тому Шинкарьов був дуже здивований, що Висоцька готує такі дивні речі. Й до того ж багато хто у соціальних мережах теж дивується, як раніше готував за рецептами Юлі і їм це подобалось.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?