Світлана Лобода більше не світиться у списку “ганьби”: впливові люди попросили прибрати

Світлана Лобода відома співачка, яка багато років працювала на дві країни й дуже непогано заробляла, оскільки популярність у росії, призвела до збільшення гонорарів Лободи в Україні.

Світлана почала свій шлях з гурту “ВІАгра”, яка була багато років найпопулярнішим жіночим гуртом як в Україні, так і в росії, саме тому учасниці, як і продюсери були з обох країн. Цей гурт збирав найкрасивіших жінок з гарними та ніжними голосами, робив їх неймовірно відомим, а потім кожна з них уходила у сольне плавання.

Світлана Лобода перерахувала ще один мільйон гривень на відбудову домівок
Світлана Лобода

Так само сталося й з українською співачкою Світланою Лободою. Вже багато років вона співає сама й пише власні пісні, які згодом ставали хітами й звучали на обидві країни. Тобто, жінці було дуже зручно працювати на дві країни і гарно заробляти. Та у 2014 жінці довелося зробити вибір і вона вирішила поїхати у росію й там будувати власну кар’єру.

Багато років жінка співала на російській сцені і вважалася там справжньою зіркою, але й не втрачала можливості співати ще й на українській сцені. Та врешті-решт жінку почали забувати й звинувачувати у зрадництві. Бо їй було все одно на ті події, які коїть російська армія на території Донбасу, Луганську та Криму.

Але у 2022 році російська влада вирішила, що їм замало смертей і вони почали повномасштабну війну. Звісно, основною метою й досі є Київ, і сьогоднішні нічні обстріли це підтвердили. Та почати ці варвари вирішили з області й окупували Ірпінь, Бучу та Гостомель.

А, як відомо, саме Ірпінь є рідним містом Світлани Лободи й лише після того, як на її місто напали росіяни, жінка зняла рожеві окуляри, поїхала з країни-агресорки і почала допомагати Українцям. Проте довіри їй завоювати не вдалося і співачку внесли до ганебного списку зрадників.

Світлана Лобода передала ще один мільйон на відбудову Ірпеня
Світлана Лобода більше не є членом списку зрадників

Та днями стало відомо, що її викреслили з цього списку, але не через те, що Лобода завоювала довіру українців та колег, а лише через неодноразове прохання впливових людей.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.