Прима-балерина Катерина Кухар нарешті досягла бажаного та покинула Україну: нині помічена у Франції

Відома прима-балерина Катерина Кухар з початку війни перебуває за кордоном та довго не з'являлася на просторах мережі, проте нині активно веде блог у своєму Instagram.

Відзначитися та показати свій характер, свою майстерність й талант, який напрацьований роками, змогла по-справжньому на суддівстві танцювального проєкту 1+1 “Танці з зірками”. Її коментарі влучні й інколи дещо грубі на висловлювання та порівняння, проте справедливі.

Відомо, що довгий час балерина перебувала на території Північної Америки й вважала своєю місією доносити всьому світу правду про реалії в Україні та мужню боротьбу українців за свободу та незалежність. Вважає, що ми не маємо права забувати про війну й допомагати, хто чим може на своєму місці.

Напередодні Дня захисту дітей Катерина повідомила, де знаходиться нині. Як виявилося, зірка подорожує романтичною Францією з благою ціллю: провела свій майстер-клас для українських дітей, які навчаються в французькій школі AFUCA Nice. Як все пройшло детальніше показала у своїх Instagram-Stories.

“Вчора відбувся благодійний майстер-клас в AFUCA для українських дітей у Франції”, – розповіла Катерина.

Прима-балерина Катерина Кухар нарешті досягла бажаного та покинула Україну

Зазначила, що дуже радіє, що діти з усіх куточків України прийшли навчатися й прагнуть далі займатися балетом, адже наше молоде покоління надихає нас рухатися далі та не опускати руки. Також додала, що були дівчата з балетної школи міста Харкова та показали невеличкий кусочок з їхніх тренувань.

Прима-балерина Катерина Кухар нарешті досягла бажаного та покинула Україну

Сама ж французька школа подякувала Катерині Кухар за майстер-клас, професійність та відчуття прекрасного в дещо складних реаліях нашого життя.

“Ще раз дякуємо Катерині Кухар за магічний майстер-клас та відчуття прекрасного в нашому буремному житті напередодні Дня захисту дітей!”.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.