Дорофєєва, Барських та Алексєєв стануть почесними гостями на благодійному концерті Лайми Вайкуле

Лайма Вайкуле відома латвійська співачка, яка стала відомою завдяки кар'єрі у росії та в Україні. Але зараз жінка живе у рідній для себе країні та підтримує ту, яку може зрозуміти та бачить розвиток попри війну.

Вайкуле ніколи не боялась висловлювати власну думку, оскільки вона починала свою кар’єру за часів СРСР, а тоді було доволі складно влаштуватися у шоу-бізнесі. Та Вайкуле, як то кажуть, не з робкого десятку, тому вона ніколи не соромилась нічого та йшла напролом. Тому вона й досягла успіху та визнання.

Лайма Вайкуле
Лайма Вайкуле

Останні кілька років жінка живе в Ізраїлі, саме там вона активно боролася з раком, до того ж вже другий раз. І варто сказати, що дуже вдало. Тому, зараз співачка вже точно нічого не боїться, тому висловлює власну думку нічого не боячись.

Лайма має дуже чітку позицію щодо війни, яку росія розгорнула на території України. Вона не розуміє, навіщо росії потрібна така кількість жертв та крові. Та й загалом жінка не може навіть уявити собі, що такого може бути на кону, щоб коїти такі бездумні злочини.

Саме тому Вайкуле активно допомагає Україні та українцям, так само як і її подруга Алла Пугачова з чоловіком Максимом Галкіним. А днями стало відомо, що співачка вирішила влаштувати концерт з благодійною метою, на який вона запрошує Надію Дорофєєву, Нікіту Алексєєва та Макса Барських. Вони стануть почесними гостями.

А от на сцені буде Лайма, Віра Брежнєва, Ніно Катамадзе, Андрій Макаревич, комік Семен Слєпаков, та, можливо, Алла Пугачова з Максом Галкіним.

Афіша концерту Лайми

Тож, тепер явно видно хто та як ставиться до України. І створення таких масштабних концертів на підтримку України – це дуже цінно, адже мало хто на таке здібен попри критику з кремля та всі погрози, які вона вже багато разів чула на свою адресу від москви.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.