Зірка серіалу “Полкан” Тарас Цимбалюк розігрує фотосесію з собою та юною акторкою: вийшов на новий рівень

Тарас Цимбалюк вважається одним з найхаризматичніших українських акторів. У своїй віковій категорії він майже не має конкурентів, оскільки зовнішньо виділяється серед усіх колег.

Всі ролі Тараса у кіно та серіалах завжди різні, він може грати брутала, може грати дивака, поліціянта, бандита, тобто спектр його ролей не знає меж. Він вміє перевтілюватися у будь-який образ, а це демонструє його професіоналізм. Але хлопець дуже довго бився за своє місце під сонцем. На початку кар’єри він пройшов безліч кастингів, на який чув відмови. Але він не здавався ніколи, і саме тому отримав успіх та визнання.

Тарас Цимбалюк
Тарас Цимбалюк

Та попри всі його ролі, в першу чергу він людина, яка живе у сучасному реальному світі. Тарас визнає, що у нього досить складний характер і він дуже рідко підпускає до себе людей. Та й в особистому житті у нього довгий час не складалося все чудово. У житті Цимбалюка було достатньо відносин, а також шлюб.  Але свою людину знайти доволі складно, і це правда. Не всім щастить з першої спроби відчути свого ідеального партнера по життю. Та останній рік  у актора є кохана дівчина, з якою він ділить своє життя.

Всі ми знаємо, що кохання додає крил та натхнення, щоб рухатися далі, і хоча останні півтора року у медіа-сфері все доволі важко, актори все ж таки знаходять способи працювати й бути корисними для України. Наприклад акторська організація “ЛОТ”, в якій є і Тарас, організовують різні аукціони та лоти, спортивні заняття та інші події, які дозволяють їм бути й зараз при роботі.

Також окрім акторства Тарас ще й досить активну участь бере у фотозйомках і у нього навіть є постійна юна партнерка. Це дівчинка, на ім’я Марія Пацкань. Вони з Тарасом вже знятися не для одного проєкту, і це завжди яскраво.

Фотосесія від Цимбалюка
Фотосесія від Цимбалюка

Тому, актор вирішив розіграти таку цікаву зйомку разом з Машею для своїх підписників. Образи будуть підібрані згідно з спільною ідеї та бажанням. Тож, кожен має можливість стати в один кадр з професійним актором Тарасом Цимбалюком.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?