Що відомо про таємного чоловіка Софії Ротару? Талановитий красень, який мав вплив, гроші і серця усіх українок

Легенда української естради Софія Ротару завжди була зразком ідеальної сімейної людини, адже прожила у шлюбі з чоловіком Анатолієм все життя.

20 років тому Софія Ротару поховала свого єдиного чоловіка Анатолія Євдокименка. Обранець артистки пережив декілька інсультів, а після його уходу артистка пройшла через неймовірну кризу. Фанати вважали, що вона може ніколи не повернутися на сцену.

Кермо у свої руки взяв єдиний син артистка, який почав управляти компанією, карʼєрою матері і усім бізнесом. Через півтора роки Софія Михайлівна знову з’явилася на сцені, ощаслививши шанувальників її творчості. Пам’ять про її чоловіка досі живе, і кожного року Софія Ротару нагадує про те, який супутник був у її житті. Втім, деякі журналісти схиляються до думки, що він був далеко не єдиним коханням і не єдиним чоловіком виконавиці.

Що відомо про таємного чоловіка Софії Ротару

Що відомо про таємного чоловіка Софії Ротару

Так, легенді української естради приписують цивільний шлюб з знаменитим Володимиром Івасюком, який свого часу подарував найголовніші композиції репертуару артистки. Безумовно, вони багато часу проводили разом, адже мають неймовірну кількість спільних фото.

Що відомо про таємного чоловіка Софії Ротару. Володимир Івасюк та Софія Ротару. Чорно-біле фото оброблене у кольорі

Ба більше, пліткували, що у пари нібито була спільна дитина. Коли Руслан Євдокименко був маленький пресою розлетілася новина про викрадення малюка. Говорили, що це був саме спадкоємець Івасюка. Тоді Софія Михайлівна спростувало дану новину, заявивши, що дійсно в неї викрали дитину, але це сталося з Русланом.

Коли ж композитор пішов життя рідні чоловіка неабияк чекали на приїзд Софії Михайлівни на церемонію. Однак, Ротару не з’явилася. Згодом співачка пояснила, що на той момент знаходилася неймовірно далеко і фізично не встигла б приїхати на похорон. Кожного року артистка так само вшановує пам’ять свого товариша і цілком імовірно таємного цивільного чоловіка. Зокрема, вона робить публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, в яких нагадую суспільству про талановиту людину, що подарувала йому безліч легендарних пісень.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?