Приміряв нову професію? Антон Птушкін з’явився у помаранчевій формі комунальника (ФОТО)

Антон Птушкін відомий український телеведучий і найпрофесійніший тревел-блогер, оскільки він був ведучим "Орел і Решка", а також запускав власне шоу про подорожі невідомих країн.

Антон з самого початку своєї популярності проявив себе як неймовірно талановита і гарно вихована людина, яка має неймовірно сильну внутрішню силу. І ця сила проявляється у його роботі та життєвій позиції. Антон має дуже щире та добре серце, і саме воно дозволяє йому бути неймовірно гарною людиною, яка приносить користь суспільству.

Антон Птушкін

Птушкін – це та людина, яку дуже важко вмовити на інтерв’ю, саме тому його життя це суцільна загадка. Особливо Антон ніколи нічого не коментував з приводу свого особистого життя. Антон не вважає, що він має бути дуже відвертим з публікою. Він вважає, що важливіше робити щось корисне для суспільства, але не розповідати ось про себе та своє життя.

З того часу як в Україні розпочалася повномасштабна війна, Антон став одним з головних волонтерів сучасності. Він дуже часто збирає кошти на потреби людей з тих регіонів, які постраждали та возить їм гуманітарну допомогу. Птушкін дуже часто відвідує різні області в Україні які страждають від російської агресії.

Наприклад, чоловік не так давно їздив у Донецьку область, і варто сказати, що це найнебезпечніша область, де життя – це суцільна небезпека та ризик, щоденний ризик. Антон їздив туди неодноразово, і встиг відзняти наслідки російської армії та їхніх злочинів.

А днями чоловік показав, як він відвідав Херсон, до того ж вже не вперше. Але цього разу чоловік одягнув на себе форму справжнього комунальника і вирішив допомогти звичайним людям впоратися з ліквідацією наслідків атаки росіян.

Птушкін волонтерить

Тож, Птушкін дійсно є людиною з великим серцем і він ніколи не буде сидіти на місці, якщо комусь потрібна допомога, тим паче зараз, коли у нашій країні триває війна.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?