“Збирали валізи всім селом”: Джамала вразила сумою коштів, зібраних в Північній Америці – продавала ще й речі

Відома співачка України Джамала кожного дня працює на благо українських захисників та захисниць, збираючи кошти з турів країнами світу, для донатів та закупівлю необхідних речей.

Музична виконавиця заявила про себе всьому світу, як гідну артистку сцени на конкурсі європейського рівня “Євробачення” у 2016 році. Силою голосу, трагічною історією через призму пісні вона змогла достукатися до суддів та глядачів й вибороти перемогу.

Однак нині хіт “1944” набув того ж самого сенсу, але нового звучання, у зв’язку з останніми подіями в країні. Джамала направила свій блог в соціальних мережах на благодійний напрямок, повідомляючи, скільки вдалося зібрати з того чи іншого заходу.

Джамала покинула чоловіка та зізналася в почуттях до нового партнера
Джамала вразила сумою коштів, зібраних в Північній Америці

Нещодавно артистка розповіла, як пройшов співочий тур Північною Америкою, подякувала за його завершення глядачам та вразила зібраною сумою коштів. Користувачі переконані, за цим стояла колосальна робота, багато репетицій та велика жага допомоги Україні.

“Тур “Like A Bird” Північною Америкою завершився. Дякую всім, хто був, хто плакав та радів разом зі мною. Понад 2 мільйонів гривень ми зібрали на допомогу Україні. Коли я сказала, що їду в тур Америкою і буду робити аукціони, виставляючи якісь знакові речі для мене, то попросила своїх друзів виділити лоти для благодійних аукціонів. Можна сказати, збирали валізи з лотами “всім селом”. Дякую кожному з вас”, – розповіла Джамала.

Джамала вразила сумою коштів, зібраних в Північній Америці

Зі слів артистки, не тільки співочим талантом вражала зірка, а й продажем знакових для неї та її знайомих речей на благодійних аукціонах: сукні, прикраси на голову, окуляри та інше. Результатом всієї роботи стала зароблена сума в розмірі 2 110 650 гривень.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?