Володимир Дантес не зміг приховати справжнє ставлення до дітей коханої від Михайла Кацуріна: “Не хочу”

Знаменитий український гуморист та співак Володимир Дантес здивував своїх підписників раптовою заявою про дітей Даші Кацуріної. Як висловився зірка?

Буквально три роки тому Володимир Дантес та Надя Дорофєєва давали інтерв’ю ще у статусі пари і відповідали на питання, чому не мають дітей. Тоді подружжя заявляло, що для цього просто не настав час, але мова про те, що зірки являються чайлдфрі не йшла, про що вони самі заявили.

Але було варто сім’ї зруйнуватися, як Володимир публічно заявив про те, що все ж таки він не хотів дітей і не збирався їх заводити. І це було його життєвою позицією.

Володимир Дантес не зміг приховати справжнє ставлення до дітей коханої

Як не іронічно, але незабаром він вступив у любовні стосунки з колишньою дружиною нового бойфренда Наді Дорофєєвої.

Володимир Дантес і Даша Кацуріна
Володимир Дантес не зміг приховати справжнє ставлення до дітей коханої

Молоді люди багато часу проводили разом, і Володимира абсолютно не бентежив той факт, що Даша виховує двох маленьких дітлахів від Михайла.

З часом зірка давав інтерв’ю, в якому зізнався, що не дивлячись на свою життєве кредо, усім серцем полюбив малюків. А нещодавно взагалі не стримав емоцій та видав усе, що накопичилося в нього на серці. Зірка створив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram публікацію, в якій виразив, як сильно сумує за маленькими Кацуріними.

Володимир Дантес не зміг приховати справжнє ставлення до дітей коханої. Скріншот публікації зірки

“Кожного ранку на подвірʼї бачу цей басейн. Кожного ранку не хочу його прибирати, бо дивлячись на нього в голові лунає галас, сміх тих, хто тут грався. Кожного ранку записую кружечок своїй родині. Кожного ранку я щасливий, бо в мене є романтичне і мімішне виправдання, чому я не прибираю цю брудну воду і цей брудний басейн”

На публікацію одразу відреагувала Даша розповіла аудиторії про те, що Володимир спочатку не хотів купувати цей басейн, але потім приніс його у якості подарунку.

Нагадуємо, що рідний батько дітей Михайло Кацурін та колишня дружина Володимира Дантеса Надя Дорофєєва за деякими, за словами деяких джерел, вже одружилися. Однак Володимир спростував дані повідомлення, заявивши, що так чи інакше вони би були присутні на торжестві. Така позиція виправдана, адже Михайло навряд не запросив би своїх дітей.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.