Григорій Решетнік відправив усіх своїх дітей з дому: з ким тепер будуть жити спадкоємці телеведучого і чому?

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік повідомив про те, що усі троє його синів рушили з дому і тепер будуть жити на іншому кінці України. Що відбувається?

Не дивлячись на те, що у Григорія та Христини Решетнік троє маленьких дітей, сімʼя не евакуювалася за кордон на передодні війни. Укриття родина знайшла у будинку батьків Христини, які проживають в Івано-Франківську.

Ба більше, Григорій розповідав, що хотів повернутися одразу ж в столицю, але малеча була настільки налякана і не хотіла відпускати батька, що йому довелося поступитися і залишитися з ними. Декілька місяців телеведучий разом зі своєю сім’єю перебував на заході України, і лише влітку родина поступово почала повертатися додому.

Григорій Решетнік відправив дітей жити до бабусі

Христина Решетнік показала фото під час вагітності
Григорій Решетнік відправив дітей жити до бабусі
Григорій Решетнік відправив дітей жити до бабусі

Безумовно, безпека спадкоємців — перед усе. Нещодавно з’явилася інформація, що в Києві може бути не настільки безпечно, як раніше. А тому родина прийняла рішення відправити дітей на канікули до бабусі та дідуся.

Христина та Григорій оприлюднили на особистих сторінках соціальній мережі Instagram серію фотографій, на яких показали, як їхні діти сідають на поїзд. Малеча поїхала без батьків. Чи був з ними супроводжуючи їх залишається загадкою, але немає сумнівів, що на станції прибуття їх зустрінуть бабусі та дідусі. Нагадуємо, що батьки Григорія усе життя прожили в Миколаєві, і після 24 лютого також були вимушені переїхати до Івано-Франківська.

“Наші козачки їдуть до бабусь і дідусів на канікули. Такі щасливі, адже подорож потягом – це особлива романтика для синів. Ми, звісно, вже скучаємо, але тішимося, що на Заході України трохи тихіше та спокійніше, і наші хлопчики значно рідше ночуватимуть в укриттях. Самі ж залишаємося в столиці, з вами – тому без паніки, все буде добре А як проходить ваше літо та канікули дітей?”, – поділилася зіркова мама.

У публікації дружина телеведучого не розкрила нюанс з можливою загрозою. Поїздку зіркові батьки описали саме як розважальну, без натяку на не зайву обережність під час війни, яка точно не нашкодить.

Скільки часу діти перебуватимуть у розлуці зі своїми батьками достеменно невідомо, адже канікули подалися, як літні, а отже можуть тривати 2 місяці.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.