Зірки-хмарочоси, яких не бентежать їхні низькі чоловіки: Катя Осадча, Оля Полякова, Костромічова та інші

Певна частина зірок в усьому світі приходить в шоу-бізнес саме зі сфери моделінгу. Але навіть без них світські кола повні високими красунями.

Високий зріст — це дар, який допомагає особливо у сфері моди. Окрім цього зовнішність високих людей набуває особливого шарму, який говорить про силу, волю, а також здоров’я, навіть якщо насправді все обстоїть зовсім не так.

Катя Осадча

Ведучі Голосу Країни Катя Осадча та Юрій Горбунов
Зірки-хмарочоси, яких не бентежать їхні низькі чоловіки. Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катерина Осадча має зріст 180 сантиметрів. Коли зірка стала партнеркою Юрія Горбунова їхня різниця у зрості не стала перешкодою, а навпаки зробила картинку більш цікавою та незвичайною, приковувала погляд. А незабаром стало відомо, що телеведуча добре по ладнали не тільки на роботі, але і в реальному житті. Катерина та Юрій щиро покохали, прийняли рішення про одруження і стали батьками двох прекрасних діток.

Оля Полякова

Оля Полякова розповіла про стосунки з Буряковським
Зірки-хмарочоси, яких не бентежать їхні низькі чоловіки

Коли Оля Полякова одягає підбори, які, до речі, обожнює, то її чоловік Вадим Буряковський стає нижчим за неї на голову. Втім, це далеко не єдина різниця, яку має зіркове подружжя. Наприклад, бізнесмен набагато старший за свою обраницю. Але жодна з цих так би мовити надуманих проблем насправді не вплинула на взаємини закоханих. До речі, у Олі Полякової зріст, якому можуть позаздрити манекенниці, адже вона має 180 сантиметрів.

Алла Костромічова

Зірки-хмарочоси, яких не бентежать їхні низькі чоловіки

Алла Костромічова відстає від своїх колег по цеху лише на один сантиметр, однак, візуально цього не видно. Її чоловік також не може похизуватися перевагою у зрості перед дружиною, але хіба це впливає на кохання?

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим
Зірки-хмарочоси, яких не бентежать їхні низькі чоловіки

Тимура Хромаєва аж ніяк не можна назвати низьким, хоча поруч з дружиною Машою Єфросиніною його зріст не здається настільки великим. До речі, телеведуча не відстає від своїх колег і також має 180 сантиметрів.

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк і Сергій Притула
Зірки-хмарочоси, яких не бентежать їхні низькі чоловіки

Леся Нікітюк поки що незаміжня, але далеко не всякий чоловік виглядає поруч з нею високим та статним. Можливо саме тому телеведуча досі не знайшла кохання усього свого життя?

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.