Христина Горняк висловилася про колишнього чоловіка Остапчука і натякнула на зраду – “Відсутність не турбує”

Підписники нотаріуса Христини Горняк вважають, що новий допис з відвертими висловлюваннями стосуються колишнього Остапчука і вже запідозрили шоумена в подружній невірності.

У медійному світі Володимира Остапчука знають, що він успішний шоумен, прекрасний телеведучий, а ще багатий на життєвий досвід, який закріплений після невдалих шлюбів з колишніми жінками.

Перша дружина Олена Войченко зізналася про неодноразові зради благовірного та “щире” каяття з прагненням змінитися, однак переконує, все повторювалося знову й ніяких висновків зроблено не було.

Про шлюб Христини та Володимира публіка дізналася у 2020 році. Закохана пара ділилася щасливою ідилією в стосунках, показувала розкішні кадри з весілля, будували спільний дім у шлюбі, який нині приносить багато проблем нашій героїні.

Володимир Остапчук та Христина Горняк
Христина Горняк та Володимир Остапчук

Поділ спільного нажитого майна досі стоїть на обговоренні в пересічних громадян, адже Остапчук не приховує, що прагне поживати в маєтку з новою, 22-річною дружиною Катериною Полтавською. Така поведінка колишнього чоловіка обурює Христину, адже актуальну інформацію їй доводиться дізнаватися лише зі ЗМІ.

Нещодавно підписники нашої героїні запідозрили, що новий опублікований допис в її Instagram напрямку стосується Володимира Остапчука. Жінка процитувала відомий вислів й зазначила, що зберегла його собі, аби не забувати:

“Якщо ваша відсутність не турбує людину, тоді ваша присутність не мала для нього великого значення!”, – написала Христина.

Христина Горняк висловилася про колишнього чоловіка Остапчука і натякнула на зраду

В коментарях аудиторія почала писати, мовляв, жінка розповідає про помилки минулого, які були у шлюбі з Остапчуком, натякаючи на його зраду та життя з новою дружиною. Однак юристка мовчати не стала й запевняє, Володимир до опублікованого посту не має ніякого відношення, тому попросила більше не асоціювати з її минулим.

Христина Горняк відповіла підписникам

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.