“Мати приїхала”: Маша Єфросиніна показала довгоочікувану зустріч з сином – повела на концерт Полякової

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна активно працює на інформаційному фронті в Україні, а також в громадській сфері, тому рідко бачить сина Олександра через війну.

За хоробрість та вміння чесно доносити правду світові про нинішній стан справ в Україні, а також допомогу українцям, Єфросиніна неабияк відзначилася в публічному просторі. Жінку за свою тверду громадську позицію на території російської федерації заочно арештували, натомість Марію цей факт тільки повеселив.

Знаменитість з 2003 року перебуває в офіційному шлюбі з Тимуром Хромаєвим. В подружжя з’явилося двоє дітей: старша донька Нана та молодший син Олександр, який з початку повномасштабної війни перебуває на території Польщі з бабусею, мамою Марії.

Маша Єфросиніна зізналася, що чоловік вибрав піти на передову
Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

Нещодавно Єфросиніна поділилася довгоочікуваною зустріччю з сином після місяця розлуки та розповіла, як вони вирішили провести час. Єфросиніна жартома назвала себе “мамою від Бога”, Адже замість розваг в кінотеатрі, закладах громадського харчування повела на концерт у Варшаві своєї хорошої подруги, колеги, співачки Олі Полякової.

Однак зізналася, що отримала багато незабутніх емоцій від співочої події й ніколи не повірила б, що можна плакати від пісень Олі.

“Мати приїхала нарешті до свого сина, який виріс, став таким красунчиком. Ми не бачилися місяць. Вважаю, що я – мати від Бога. Жодна піца так не вразить”, – розповіла Єфросиніна.

Маша Єфросиніна показала довгоочікувану зустріч з сином

Нагадаємо, чоловік телеведучої, голова сімейства Тимур Хромаєв нині боронить Україну в лавах ЗСУ за власної ініціативи. Жінка зізналася, що їй нічого не залишалося робити, як підтримати рішення коханого та чекати на його повернення.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.