Слідом за Машею Єфросиніною Володимир Остапчук записав першу пісню: скоро всі телеведучі заспівають

Відомий український телеведучий, шоумен, комік та волонтер Володимир Остапчук вже багато років поспіль доводить українцям, що він дійсно дуже талановитий і заслуговує на визнання.

За всі роки своєї кар’єри Володимир показав майже всі свої таланти. Спочатку чоловік демонстрував свій журналістський талант і саме на цьому поприщі він став дуже затребуваним та популярним. Шоу з його участю ставали неймовірно рейтинговими, адже чоловік вміє гратися з публікою та бути живим і активним у кадрі.

Володимир Остапчук
Володимир Остапчук

Згодом Володимир відкрив у собі акторський талант, адже бути коміком – це частина акторства, яку він в собі роками розвивав. Загалом будь-який талант варто розвивати та працювати у цьому напрямку постійно. Адже талант – це теж м’язи, які потребують тренувань та регулярності.

Раніше в Остапчука була мрія бути ведучим закордонних заходів, заради цього він і вивчає англійську протягом всього свого життя. І це лише допомагає чоловікові у його кар’єрі, адже він проводив закордонні заходи, а також дублював фільми, реклами та мультики різними мовами.

Таланти Остапчука можна перераховувати довго, але це далеко не все, адже чоловік ще й гарний продюсер, бо він разом зі своїм другом Євгеном Таллертом спродюсував фільм “Любов і блогери”, який став досить популярним. І насправді така діяльність також є показником того, що талановита людина, має талант в усьому.

Так, днями Остапчук вперше заспівав, не можна сказати, що це професійний і повноцінний трек, але головне те, що Володимир заспівав для благодійної реклами. Завдяки цій рекламі ведучий оголошує збір на купівлю тактичних девайсів на фронт.

Остапчук заспівав

Варто зазначити, що співочого таланту у Володимира поки що не вистачає для того, щоб ставати зіркою у цьому аспекті творчості.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.