“Стрімко змінююсь”: Олена Кравець розповіла про те, що не подобається у зовнішності – важко приймає нову себе

Відома гумористка, акторка та телеведуча Олена Кравець відверто розповіла, як війна змінила її життя та вплинула на прийняття себе та змін, які спіткали знаменитість після 24 лютого.

“Квартальна” дружина Президента України Володимира Зеленська Олена Кравець відверто зазначила, що незадоволена собою після 24 лютого, адже помітила, що стала зовсім іншою і ззовні, і внутрішньо.

Гумористка запевняє, що з початку повномасштабного вторгнення вона зрозуміла, що життя українців точно не повернеться в минуле, тому відразу помітила, як стрімко почалася змінюватися: в обличчі, рівні тіла, поставі, в погляді, назвавши це процесом “дорослішання”.

Коли прийшло усвідомлення всіх змін, зірка зізналася, що перестала себе сприймати, впізнати власний образ в дзеркалі та взагалі не знала, що робити з оновленою собою. Час йшов, війна набирала нових обертів, тому жінка була в повному розпачі. Додала, що на тлі стресу та постійних переживань, повномасштабне вторгнення залишило свій слід на стані шкіри обличчя, поставі та ході.

Олена Кравець
Олена Кравець розповіла про те, що не подобається у зовнішності

Однак гумористка змогла впоратися із собою, своїми змінами, почала приймати себе, кожного дня намагається доглядати за власною красою та займатися улюбленою справою життя.

Війна акторці дала поштовх для пошуку нової “я”, тому жінка вирішила покинути команду “Квартал-95” та розпочати роботу телеведучої свого проєкту “Тихий вечір”. Каже, що це була її давня мрія, проте Кравець боялася невдач, полишити хорошу роботу, розпочинати щось з нуля в зовсім нетиповій, але цікавій ролі.

“Тихий вечір” – легка та спокійна розмова в невимушеній атмосфері про важливі та актуальні речі для багатьох українців. Героями програми стають відомі артисти, волонтери, державні службовці, справжні герої, відомі політики та багато інших особистостей.

Схожі статті

Розклеїлась, як бумажка: учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух розповіла, що з нею зробив Слава Дьомін

Слава Дьомін — дуже майстерний інтерв'юер. Але з Дашею Євтух він зміг перевершити себе, викликавши у дівчини цілу палітру емоцій. Про це блогерка розповіла своїм шанувальникам.

“Важко знайти партнера”: Володимир Дантес відкрив свої почуття, коли Даші Кацуріної не було поруч

Той, хто підтримає та зрозуміє. Хто завжди буде поруч в найскладніші моменти. Володимир Дантес знає, як складно знайти такого партнера. Але чому він розповів це не поруч із Дашею Кацуріною?