Був чайлдфрі, а тепер татусь: Дантес після розлучення з Дорофєєвою виховує дітей – грається та вчить говорити

Володимир Дантес у шлюбі з Надією Дорофєєвою натякав, що не любить дітей й досить довгий час вважав себе чайлдфрі, однак все змінилося, коли співак покохав дівчинку з дітьми.

У 2022 році Володимир Дантес та Надя Дорофєєва підготували цілу сповідь в дописах, де чесно та відверто зізналися про розлучення, спроби врятувати шлюб та прагнення залишитися після розриву в хороших відносинах.

За 7 років офіційного шлюбу Надя не народила нащадків Володимиру, але й сам шоумен нерідко висловлював своє небажання бути батьком, адже вважав себе чайлдфрі.

Володимир Дантес розповів, як до нього ставляться у ресторані коханої
Дантес після розлучення з Дорофєєвою виховує дітей Кацуріної

У новому інтерв’ю в гостях в інтерв’юерки та громадської діячки Маші Єфросиніної чоловік відверто розповів, які у нього взаємини з дітьми нової коханої Даші Кацуріної. Музикант і далі говорить, що продовжує бути чайлдфрі, однак Маша згадала, як Володимир турбується про дітей Даші, займається з ними розвитком, вчить говорити, годує їх, гуляє, а з 2-річним сином Іваном у них взагалі особливий зв’язок.

Дантес зазначив, що діти мотивують його працювати далі, аби забезпечити всім необхідним кохану та її нащадків. Проте запевняє, що найголовніше в цьому дати дітям зрозуміти, що вони мають і тата, і маму, тому не прагне замінити їм батька.

“Плюс в дітях, починаєш заробляти більше: дитячий садок, школа, вони їдять, як коні. Іван їсть більше ніж я, Саша і Даша. Коли я буваю в Польщі, я в магазин ходжу кожного дня і ти починаєш працювати усюди, щоб була мотивація”, – розповів Дантес.

Відомо, що Даша Кацуріна від попередніх стосунків з Мішею Кацуріним народила двох дітей – доньку Олександру, якій вже 7 років та сина Івана, якому 2.

Музикант Володимир Дантес у своєму блозі соціальної мережі Instagram обожнює ділитися теплими кадрами з Іваном, їхніми розмовами по відеозв’язку та показував, як займається його розвитком у формі гри. Єфросиніна знову наголосила, що Дантес успішно справляється з новою роллю батька, тому це вже не схоже на прагнення бути в суспільстві чайлдфрі.

Схожі статті