“Має бути впевненим”: Нікітюк розповіла про коханого – холостячка шукає чоловіка, який не боїться публічності

Впіймати удачу за хвіст та зберегти свою зірку з небес Леся Нікітюк змогла після того, як розпочала блискучу роботу на Новому каналі, отримавши прийняття, та всенародну любов від глядачів.

Прокласти самостійно дорогу до світу шоу-бізнесу складно без зв’язків та таланту. Втім, Леся Нікітюк розпочала свій шлях ще за часів існування гумористичних програм та гри КВК. Знаменитість нерідко згадувала, що роками працювала, аби досягти того рівня в кар’єрі, який зараз має.

Однак блогер Богдан Беспалов запевнив, що Леся Іванівна не така, як була раніше, а пробитися до впізнаваного медійного світу їй допоміг колишній коханий, якому хотіла народити спадкоємців та стати дружиною. Нібито він мав достатньо зв’язків та надав шанс Нікітюк працювати на Новому каналі.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Втім, вірити Беспалову чи ні справа кожного, адже Леся Нікітюк спростувала дану інформацію, висміяла та закликала не вестися на плітки в Мережі. Днями зірка Нового каналу поширила відповідь на питання від користувача соціальної мережі Instagram, зокрема, чи впливає медійність на стосунки зірок. Нікітюк стверджує, що впізнаваність дуже впливає на пару, тому чоловік має бути впевненим у собі та розуміти, що час від часу будуть підходити та цікавитися: “Це ж ви Лесі хлопець, так?”.

“Чоловік має бути впевненим у собі й розуміти, що це просто моя робота”, – зазначила Нікітюк.

Нікітюк розповіла про коханого – холостячка шукає чоловіка, який не боїться публічності

Нагадаємо, що Леся Нікітюк днями привітала хороших друзів, молодят, відому українського пару шоу-бізнесу Надю Дорофєєву та Мішу Кацуріна з весіллям. Знаменитість оприлюднила кумедний колаж, де вставила обличчя співачки та ресторатора архівною світлиною в стилі 90-х років.

Схожі статті