Поп-діву люблять не всі: Тіна Кароль вперше зізналася, хто в шоу-бізнесі не хоче з нею спілкуватися

Відома українська виконавиця Тіна Кароль публічно зізналася у тому, хто та чому не любить її в українському шоу-бізнесі. Усі деталі в нашій статті.

Безумовно успіх приносить у життя знаменитих особистостей і велику кількість заздрісників та конкурентів. Тіна Кароль не полюбляє говорити на дану тему і завжди обходить її стороною, навіть якщо отримує пряме питання.

Зазвичай зірка намагається не піаритися на конфліктах з колегами по цеху, а на звинувачення на свою адресу відповідає вкрай рідко. Хоча насправді зірка якось посварилася публічно з Олею Поляковою, Потапом, і як поговорюють досі не може налагодити взаємини зі Світланою Лободою, вірніше не хоче.

Тіна Кароль вперше зізналася, хто в шоу-бізнесі не хоче з нею спілкуватися

Якщо перші критикували саме творчість артистки, то Світлана не поділила з Тіною чоловіка. З Катериною Осадчою у артистки також була проблема особистого характеру.

Кароль розповіла про колег-хейтерів
Тіна Кароль вперше зізналася, хто в шоу-бізнесі не хоче з нею спілкуватися

Якось популярний український журналісту Слава Дьомін поцікавився у Кароль, чи може бути зумовлені чутки про те, що насправді у неї важкий характер.

“Складність у тому, що ми ніколи не спілкувалися. Яка може бути складність?”, – наголосила артистка.

Зірка заявила, що насправді з нею дуже легко спілкуватися, адже вона іде на контакт, може запросто засміятися, а сама є зконцентрованою та творчою особистістю.

“Я нещодавно зрозуміла, що відрізняє мене від співрозмовника. Я можу перевтілити щось і зробити його реально красивим, цікавим, вийти за межі бачення “так вчили”, “так треба”. Можна вийти за межі свідомості”, – зауважила Тіна Кароль.

Тіна Кароль
Тіна Кароль вперше зізналася, хто в шоу-бізнесі не хоче з нею спілкуватися

При цьому неодноразово у мережу потрапляла інформація про те, що з артисткою дійсно дуже важко працювати, адже вона неймовірно вимоглива та дисциплінована.

Тіна Кароль без макіяжу, зачіски і сукні похизувалася врожаєм зі свого городу
Тіна Кароль вперше зізналася, хто в шоу-бізнесі не хоче з нею спілкуватися

Хоча і самій Кароль якось діставалося від зірок. Наприклад, Володимир Бебешко пригадував, як він вигнав майбутню поп-діву зі студії звукозапису через те, що вона не могла нормально заспівати.

Схожі статті