Продюсер Володимир Завадюк розповів, коли насправді Надя Дорофєєва вийшла за Мішу Кацуріна: побралися давно

Знаменитий український продюсер Володимир Завадюк розповів, коли ж насправді відбулося нашумівше весілля Наді Дорофєєвої та Михайла Кацуріна.

На початку літа знаменитий український блогер Богдаг Беспалов повідомив про те, що нібито Надя Дорофєєва та Міша Кацурін одружилися. Чоловік заявив, що церемонія пройшла цілком таємно, а знімати було заборонено.

Навколо даної новини було багато гаміру. Зокрема Володимир Дантес заявив, що його обов’язково б запросили на торжество, а тому він точно впевнений, що його не було.

Володимир Завадюк розповів, коли відбулося весілля Дорофєєвої та Кацуріна

Але в середині липня пара оприлюднила на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram фотографію, на яких обидва постали у весільних вбраннях. Надя та Міша показували руки, на яких знаходилися обручки.

Як Кацурін та Дорофєєва приховали власне весілля, коли їх викрили – Дьомін заплутав
Володимир Завадюк розповів, коли відбулося весілля Дорофєєвої та Кацуріна

Примітно, що пара обрала доволі незвичайні образи: Надя одягла муслінову сукню з мереживом, а Міша прийшов у картузі та кросівках.

Володимир Завадюк розповів, коли відбулося весілля Дорофєєвої та Кацуріна

Після того, як молодята оприлюднили ексклюзивні кадри за ними послідували і гості, які також почали активно оприлюднювати фотографії. Зокрема серед них був знаменитий продюсер Володимир Завадюк.

У дописі до публікації він повідомив, коли ж насправді відбулося торжество.

“Як важко було мовчати місяць і знати, що ця світлина є тільки в лептопі Дорофєєвої. З весіллям вас ще раз. P.S. Кохання та сміливість завжди перемагають”, – написав Завадюк.

Раніше з’являлася інформація про те, що весілля Дорофєєвої та Кацуріна святкували у Києві, у ресторані “Курені”. Нібито гостям заклеювали камери на телефонах, щоб ті нічого не знімали і не викладали в соцмережі.

Згодом пару заскочили під час підпису документів у відділенні ЦНАПу. Одразу ж на думку спала саме бюрократія пов’язана зі зміною прізвища. Увесь цей час Надя та Міша мовчали та жодним чином не реагували на всі чутки, які розгорнулася навколо них.

А в свою чергу Слава Дьомін лише навпаки заплутав своїх глядачів, заявивши, що Надя нібито просто підписувала документи стосовно їхнього майна з Дантесом.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?