Тривалий час втеча Влада Ями за кордон неабияк хвилювала його фанатів, які з нетерпінням очікували на повернення артиста в шоу-бізнес. Примітно, що танцюрист був прекрасно ознайомлена той час з культурою Сполучених Штатів Америки, адже кожного року відпочивав з родиною у Флориді. І ба більше, раніше він неодноразово говорив про те, що мріяв би переїхати, але з огляду на деякі обставини, не міг собі цього дозволити.
Після втечі до США Влад Яма заявив, що повернеться до України
![Яма здійснив свою мрію](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/07/1f75261b-4f09-4010-a8da-75be50a853d8.png)
Але після початку повномасштабної війни в Україні життя більшості українців кардинально змінилося. Влад та Ліліана тривалий час приховувала своє місцеположення. Згодом все ж таки довелося розповісти, що вони давно не на батьківщині.
Пара разом з сином осіла в Маямі. Влад спочатку багато часу приділяв благодійним заходом, а пізніше знайшов для себе роботу у школі танців. Маленький Леон також активно відвідує початковий навчальний заклад, а Ліліана поступово повертається до введення власної сторінки в Instagram.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/12/fce332f8-bc45-4dbf-ba63-3cba58ae1411-scaled.jpeg)
Неодноразово українські зірки вже ділилися думкою про те, що танцюрист не наважиться повертатися в Україну і спробує збудувати своє життя в мрії ній Флориді. Втім, фанати так просто не повірили усі слова.
Однак нещодавно сам Влад оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри, в яких заявив, що обов’язково повернеться до України. Але написано це було таким чином, що складається враження, ніби мова йде про коротку поїздку. Мовляв, побувати на рідній землі.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/07/img_5907-scaled.jpeg)
Примітно, що раніше герой нашої статті також неодноразово говорив про свою тугу за Україною. Зокрема зізнався, що хоче побачитися зі своїм другом Анатолієм Анатолічем саме в Києві. У його блозі регулярно з’являються і фотографії з архіву, і всі були зроблені саме на батьківщині влада. Частіше всього мова йде про столицю чи Запоріжжя.