Скандал навколо доньки Олі Полякової набирає обертів: видання відмовилося просити вибачення у Маші

Днями відома українська співачка Оля Полякова публічно звернулася до видання, яке опублікувало статтю про фігуру її дочки Маші. Артистка все що має намір звертатися до суду.

Цього літа родина Полякових та видання Главред потрапили у гучний скандал. Після того як з’явилася новина про фігуру старшої дочки співачки Маші Полякової Оля публічно заявила що подасть на сайт до суду.

Що саме артистка буде вимагати від винуватців скандалу вона не уточнила. Але вже через декілька днів стало відомо, що у Полякову абсолютно не цікавлять гроші у цьому питанні. Артистка принципово хоче отримати на адресу своєї дочки публічні вибачення.

Скандал навколо доньки Олі Полякової набирає обертів

Марія Полякова поділилася чуттєвою світлиною з хлопцем
Скандал навколо доньки Олі Полякової набирає обертів

Але як з’ясувалося видання не поспішає задовільняти цю вимогу. Так, нещодавно Оля оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео, в якому поскаржилася, що на її прохання вона отримала доволі неоднозначну відповідь. Мовляв, показувати обличчя автора статті буде не етично.

Натомість на платформі з’явилося текстове вибачення з повідомленням про те, що сама стаття була видалено, а автор поніс відповідальність. Зірка оновленням у цій справі дуже не задоволена і знову заговорила про те, що має намір добитися свого.

“Після моєї заяви, що я подаю на них у суд, звісно, що представники редакції звернулися до мене і запитали, що вони можуть зробити, аби вирішити це питання. Ми сказали, що хочемо простих людських вибачень, відеозвернення, де журналістка, чи хто там написав ту статтю, просить вибачення публічно у моєї дочки. На що нам сказали, що показувати лице журналістки – то не етично”, – розповіла про поточну ситуацію Оля.

Нагадуємо, що після тривалої розлуки зараз уся родина Полякових разом. Після початку повномасштабної війни в Україні артистка була вимушена евакуюватися з дітьми в Європу. Пізніше Марія вступила до коледжу у Великобританії, Аліса рушила до елітного інтернату. Дівчата приїжджали на батьківщину лише на канікулах та вихідних, але все частіше з’являються у рідному будинку. Зараз родина активно насолоджується часом, проведеним разом.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.