Володимир Ярославський нарешті почув заповітні слова від Ольги Мартиновської: “Я, здається, закохалася”

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська розповіла про свої почуття, які виникли у неї під час поїздки до магазину. Усі деталі в нашій статті.

Вже багато років Ольга Мартиновська та її колега Володимир Ярославський інтригують мережу імовірним романом. Зірки з’являються разом не тільки під час зйомок, але й активно проводять найрізноманітніші заходи, спілкуються не в робочий час, подорожують, творять та відпочивають.

Звісно, частина аудиторії не вірить у дружбу між чоловіками та жінками, хоча у даному питанні думки колосально відрізняються в суспільстві.

Ольга Мартиновська заінтригувала зізнанням у коханні

Ольга Мартиновська заінтригувала зізнанням у коханні

Однак, Володимир та Ольга наполягають на тому, що між ними є лише дружба. Шеф-кухар вважає, що він не створений для шлюбу, відкрито про це говорить та не приховує любові до холостяцького образу життя. Але чутки про свою нетрадиційну орієнтацію неодноразово спростовував.

Втім, обидва не відмовляють собі у можливості трошки подражнити свою аудиторію. Колеги час від часу зізнаються одне одному в коханні, відкрито фліртують та заграють, обнімаються та постають на фотосесіях в образі пари.

Як наприклад, нещодавно Ольга оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нові кадри, які зробила разом з Володимиром. У дописі до них зірка заявила, що закохалася. Але вже на наступних знімках уточнила, що не у Ярославського, а в посуд. А потім, звісно, показала, який скарб знайшла у магазині.

Ольга Мартиновська заінтригувала зізнанням у коханні

Нагадуємо, що Ольга Мартиновська вже була заміжнею. У шлюбі в неї народилася прекрасна донечка Віра, яка досить часто є центральною фігурою у блозі зірки. Пара розійшлася, і варто відмітити, не без допомоги Ярославського. Якось кулінар розповідала, яку роль її майбутній колега по шоу зіграв в її розлученні. Хоча Ольга є матір’ю-одиначкою, вона віртуозно поєднує кар’єру, творчість, бажання творити, дружбу і навіть боротьбу за майбутню перемогу.

Мартиновська розповіла про роман доньки
Ольга Мартиновська заінтригувала зізнанням у коханні

А її маленька донечка охоче спілкується з паном Ярославським, а Ектора вважає своїм хрещеним батьком, хоча це не відповідає дійсності.

Схожі статті