Леся Нікітюк розповіла, як стала подружкою Даші Квіткової з якою проводить час: “Зараз бандою гуляємо”

Жіноча дружба у зіркових колах завжди здається чимось несправжнім, адже насправді загалом велика кількість людей не вірить у існування дружби серед жінок, а дарма, адже вона часто буває на все життя і вірною.

Жінки – це створіння настрій та стан яких залежить від гормонів, але ж і нашу здібність думати, аналізувати та оцінювати людей і ситуації теж варто виділити. Адже жіноча інтуїція та почуття не рідко ведуть нас по життю туди, де ми й маємо опинятися та бути з тими людьми, які трапляються на нашому шляху.

Каіткова і Нікітюк разом на Дні народженні
Каіткова і Нікітюк разом на Дні народженні

Так, наприклад, відома українська телеведуча Леся Іванівна Нікітюк, ніколи не показувала з ким проводить свій час, з ким товаришує та кого називає своїми друзями чи подругами і це нормально, оскільки вона є дуже публічною особистістю, яка привертає до себе багато уваги. Іноді це доречно, а іноді ні. Тому своє дружнє коло та особисте життя жінка тримає при собі.

Проте нерідко Леся на шоу “Хто зверху?” називає учасниць своїми подругами. Можливо це просто ввічливість, а можливо так і є насправді, бо у гарної людини завжди є багато друзів. І це чиста правда.

Останнім часом Лесю почали помічати у компанії відомої блогерки та колишньої дружини телеведучого і шоумена Нікіти Добриніна Даші Квіткової. Спочатку Леся показала, як була присутня на Дні народженні Даші, згодом вони всією компанією поїхали кататися на вейкборді. І це вже було рази три точно. А нещодавно Леся була гостею на Дні народженні сина блогерки і телеведучого Лева.

Відповідь Лесі

Звичайно такі часті зустрічі та близьке спілкування жінок дивує підписників і вони запитали у Лесі з чого все почалося. Та як виявилося, Квіткова була запрошена на зйомки “Хто зверху?”, де вони з Нікітюк познайомилися та зійшлися у багатьох питаннях. Тож зараз Леся та Даша часто проводять час разом і у компанії спільних друзів.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?