До Лесі Нікітюк приїхала мама Кет, щоб підтримати зірку після нової пластики: “Буду робити мізинці на ногах”

Леся Нікітюк відома українська телеведуча, яка стала улюбленицею глядачів. Її харизма, щирість, чесність та відданість своїм прихильникам. І саме своїй аудиторії вона вдячна за популярність.

Але зірковість має ще й іншу сторону медалі, і це шквал пліток та критики. Зокрема зірки самі створюють інфоприводи, але як їх висвітлити вже вирішують ЗМІ та аудиторія. Кожен, хто стає знаменитістю морально намагається до цього підготуватися, але ж це все одно чіпляє. Всі зірки такі ж самі живі люди, і їм буває боляче, вони сприймають критику дуже близько. Але якщо деякі намагаються не реагувати, то інші можуть висловити свою думку.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Леся з тих людей, які сприймають критику та безглузді плітки близько до серця, але намагається реагувати на все це жартома. Проте не завжди це вдається, адже іноді їй у дірект прилітають настільки жахливі слова, що втриматись просто неможливо.

Так, днями до Лесі приїхала мама, яку вона ніжно називає Кет, бо її ім’я Катерина. Мама приїхала до своєї доньки проїздом, адже сама вона їхала лікуватися в Ірпінь у медичний центр для сердечників. Леся показала, як виглядає центр, який нині працює на всю потужність після окупації.

Але деякий час перед своїм лікуванням мама Кет погостювала у Лесі, привезла їй їжі домашньої та, звісно вони поговорили як мама і донька. І одна з тем зайшла за губи Нікітюк. Адже жінка їх трохи збільшила, і тепер всі її питають, що вона зробила. А також часто можна зустріти коментарі, в який люди пишуть про пластики Лесі. І саме з цього приводу вона вирішила пожартувати, що буде робити пластику мізинців на ногах, бо це єдине, що вона ще не робила.

Нікітюк про пластику

З гумором у Лесі все завжди було добре й у мами також. Отже, вони обидві  пожартували та посміялися з цього, а от люди можуть розділитися на два табори, хтось її підтримує, а хтось навпаки.

Схожі статті