Жартує, але запевняє, що забув: Дантес зізнався, які почуття залишилися до Наді Дорофєєвої – “Інколи буває”

Знаменитий український шоумен, музикант та гуморист Володимир Дантес у новому відвертому інтерв'ю зізнався, чи тримає образи на колишню дружину Надю Дорофєєву та про справжні почуття до неї після розлучення.

У відвертій розмові з відомою інтерв’юеркою, громадською діячкою та телеведучою Машею Єфросиніною, Володимир Дантес надав перші коментарі після розлучення з Надею Дорофєєвою, зокрема, чи тримає образи на колишню, її нове весілля та як вдалося пережити багаторічний розрив стосунків.

Так, артист зізнався, що пройшло чимало часу для того, аби відпустити, забути, жити новим життям, тому запевняє, що образ на Надю він не тримає. Однак Єфросиніна підкреслила, що чоловік постійно жартує на своїх виступах за ексдружину, що може свідчити про наявність старих почуттів та певних образ.

Дантес розкрив причину відсутності дітей у шлюбі з Дорофєєвою
Дантес зізнався, які почуття залишилися до Наді Дорофєєвої

Однак сам Володимир нічого в цьому поганого не бачить. Навпаки вважає це доречним. Ба більше, Олексій Дурнєв теж бере активну участь в написанні жартів, тому гумор прописується не тільки Дантесом.

“Я все вже пережив. В мене немає ні образ, нічого. Це ж доречно інколи буває пожартувати. По-перше, треба не забувати, що я артист. А по друге, знову система захисту”, – розповів Володимир.

Маша Єфросиніна зазначила, що їй особисто стало образливо за Дантеса, що за 10-річний період стосунків Надя не наважилися заспівати дуетом з Володимиром. Натомість з Мішею, з яким зустрічалася менш як рік випустила трек, який згодом став справжнім хітом – “Щоб не було”.

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін

Втім, Дантес запевняє, що його це не образило ніяким чином, а навпаки повеселило. Додав, що минуло достатньо часу, а спільну пісню колишньої дружини з її новим чоловіком сприймає не більше за творче питання.

Згадали й за таємне весілля Дорофєєвої та Кацуріного, але Дантесу як гостю побувати на урочистості не вдалося. Зізнався, що знав про їхні плани, однак було б трішки дивно приходити на весілля до колишнього друга та ексдружини.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.