Володимир Дантес у стосунках з Кацуріною замислився про зміну іміджу: “Хотілося б яскравіший”

Відомі люди дуже часто мають змінювати свій стиль чи образ аби залишатися цікавими для аудиторії. Але є й такі, які роками ходять в одному образі та при цьому залишаються у топі.

Наприклад, Володимир Дантес дуже давно не змінював свій образ, який є його візитною карткою. Його зачіска – це родзинка в його образі, оскільки хлопець жодного разу за останні роки її не змінював. Адже його навіть важко уявити з іншою зачіскою.

Володимир Дантес

Дантес має доволі цікавий стиль, він сучасний та модний. Хлопець обирає оверсайз – це новомодний стиль, коли люди одягають вільний та просторий одяг. Такий стиль насправді зараз обирає багато чоловіків, адже це і зручно і виглядає доволі стильно. Тому й Дантес вирішив, що йому подобається оверсайз.

Але класика Володимиру йде ще більше, ніж одяг вільного крою. Адже класика робить чоловіків більш привабливими та мужніми. Але такий одяг багато хто не любить, оскільки він не є дуже зручним. Проте жінок саме він і вабить.

Володимир задоволений своїм образом, але зараз він замислився, що хоче стати трохи яскравішим. Про це він розповів Маші Єфросиніній на інтерв’ю. Але що саме співак мав під цією фразою – невідомо. Та скоріше за все ми незабаром зможемо побачити зовнішні зміни Володимира Дантеса.

І якщо він почав змінювати свою творчість, то певно він змінить і власний стиль та розкриється абсолютно з нових сторін. І насправді було б дуже цікаво побачити нового та більш серйозного і мужнього Володимира.

Сторіс Дантеса

Але варто завжди пам’ятати, що зовнішні зміни людини завжди супроводжуються внутрішніми та цього точно не можна уникнути, оскільки всі наші емоційні та життєві цикли дуже пов’язані між собою. А у житті Дантеса за останній час багато чого змінилося.

Схожі статті