Марічка Падалко, Маша Єфросиніна, Ольга Навроцька та інші зірки, які стали дружинами військовослужбовців

За останні півтора роки більшість чоловіків змінили свою основну професію на форму камуфляжу та зброю в руках. А їхні жінки перетворилися у дружин військових, які дуже переживають.

Нашу країну захищають найкращі чоловіки – це точно, адже ми можемо спати вночі, можемо трошки будувати свої плани. У нас є можливість відпочивати, працювати, гуляти вулицям своїх міст. І це вже зараз нам доступно. Бо в перші місяці повномасштабної війни все було зачинено крім деяких магазинів.

Та вже зараз цей час забувся, оскільки ми живемо майже нормальним життям. Проте ще не зима, коли ж велика можливість жити знову без світла та бути постійно в стресі. А ті жінки, які чекають на повернення своїх героїв ще й переживають за них. І серед зірок теж таких вистачає.

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим

Чоловік телеведучої Тимур Хромаєв пішов на фронт за власним бажанням та покликом у серці. Він точно знав, що йому це потрібно, що це його обов’язок і він не може стояти осторонь. Це мужнє рішення, але на Маші залишилось все: діти, робота, утримання родини, безпека. Жінка живе на 2 країни і просто розривається. Але найстрашніше те, що вона вже помічає, як її Тимур змінюється і стає іншою людиною – це жінку лякає найбільше, адже після завершення цього жаху він може стати геть іншим.

Наталка Денисенко

Родина Наталки Денисенко
Родина Наталки Денисенк

Акторка також чекає свого Андрія Федінчика з фронту. Він добровільно пішов у лави ЗСУ, адже відчував, що зараз його місце саме там. Додому Андрій приїжджає рідко і Наталка дуже переживає за свого коханого захисника, але підтримує його.

Марічка Падалко

Марічка Падалко і Єгор Соболєв

Чоловік ведучої ТСН Єгор Соболєв зараз захищає нашу Україну від ворога за власним бажанням. Марічка пишається сміливістю свого чоловіка та готова його чекати стільки скільки потрібно.

Ольга Навроцька

Навроцька з Фаготом

Дружина Фагота теж чекає свого коханого з війни. Жінка розуміє, що її коханий зміниться і вона морально до цього вже готова. Але нині вона підтримує та підбадьорює свого коханого, адже він цього потребує.

Схожі статті