“Не я винен”: Ігор Кондратюк вперше розповів про кризу в стосунках з дружиною та назвав причину

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк розповів про свої стосунки з дружиною Олександрою та зізнався, чи були вони колись на межі розлучення.

Усе своє життя Ігор Кондратюк вірний своїй сім’ї. Зірка одружився лише раз, і не зраджував власному вибору. З Олександрою Городецькою він у шлюбі понад 30 років.

У пари народилося троє дітей. Зараз усі спадкоємці продюсера дорослі, влаштовують особисте життя, працюють, вчаться. Усі члени родини Ігоря не являються публічними людьми. Зокрема Олександра, хоча і тісно зв’язана з компанію чоловіка, не дає інтерв’ю та зайвий раз не світиться на екранах.

 

Ігор Кондратюк вперше розповів про кризу в стосунках з дружиною

Хто оточує Ігоря Кондратюка
Ігор Кондратюк вперше розповів про кризу в стосунках з дружиною

Ігор не любить обговорювати свої взаємини з дружиною, хоча час від часу ділиться певними моментами, які стаються в шлюбі.

Ігор Кондратюк вперше розповів про кризу в стосунках з дружиною

Наприклад, нещодавно він дав ексклюзивне інтервʼю для Слави Дьоміна, в якому відповів на питання, скільки разів вони з Олександрою опинялися на межі розлучення.

Зокрема Ігор заявив, що такого в історії їхнього союзу ніколи не було. Мовляв, ставалися лише непорозуміння. Найсильніше з них сталося за часів зйомки “Американського шансу”. Тоді родина втратила десятки тисяч доларів, і це трохи вдарило по взаєморозумінню у парі.

“На межі ні разу. А так щоб непорозуміння, ну бували. Причому непорозуміння бували в робочих моментах. У неї розходилися зі мною думки з приводу певної роботи. Ми майже по скандалили після програми “Американський шанс”. В які є прогорів на велику кількість десятків тисяч доларів. Не я винен у тому, що ми прогоріли. А люди, яким я довірився. У нас дома теж робота. Я не можу так перемкнутися як тумблер. А хто вміє? Кажуть що вміють, але я не вірю в це, вони брешуть”, – заявив у своєму зізнанні продюсер.

Тим не менш, зірка вважає, що створив дещо круте та гідне, а тому ні про що не шкодує. Мовляв, відповідальність лежить на тих, хто не зміг знайти інвесторів та спонсорів. Натомість їхня історія з Олександрою продовжується. Жінка стала для Ігоря прекрасною командою, і досі допомагає продюсеру у фінансовій сфері їхнього бізнесу.

Схожі статті

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.

Колишній чоловік зірки “МастерШеф” Каті Великої засвітився у суперкарі з іншою жінкою: кого лайкає мільярдер

Успішний мільйонер — айтівець Андрій Великий ще офіційно не розлучився зі своєю дружиною - зіркою програми "МастерШеф" Катею Великою. Але опублікував нове фото з жінкою в авто в соцмережах.