“Скоро відбудеться дуже крута подія”: Злата Огнєвіч стане партнеркою Тараса Цимбалюка на сцені театру

Злата Огнєвіч відома українська співачка, яка завоювала прихильність мільйонів слухачів. І не лише в Україні, а ще й за її межами, пісні Злати знають всі, оскільки їх ще часто можна почути у серіалах.

Злата людина творча, тому її цікавить все, що пов’язано з творчою сферою діяльності, театри, кіно, музика, акторська діяльність, тобто, все. Огнєвіч сама пише свої пісні і в це вона вкладається повністю. Саме тому її тексти зачіпають серця людей.

Злата Огнєвіч показала компаньйона у поїздці за кордон
Злата Огнєвіч

Останнім часом співачка часто знаходиться за кордоном, оскільки там вона співає на концертах. Але Злата ще й часто виступає в Україні на благодійних концертах. Але іноді жінка змінює свою творчу діяльність і це досить цікавий експеримент.

У жінки вже є досвід зйомок у проєкті, це було романтичне шоу “Холостячка”, де Злата весь час перебувала під прицілом камери. І напевно для неї вже не важко бути на сцені не лише як співачка. Зазвичай і всі актори та співаки соромляться перед тим, як вийти на сцену, а коли це відбувається вперше, навіть якщо ти людина публічна, це важко.

І саме тому, всіх підписників Огнєвіч дуже здивувала її новина. Річ в тому, що Злата оголосила, що зовсім скоро вона виступить на сцені театру. Це буде спектакль “Основний інстинкт” за участю Тараса Цимбалюка, Наталки Денисенко, Анни Саліванчук та Артемія Єгорова. Але в ролі акторки чи співачки жінка не уточнювала.

“Нагадую, що скоро відбудеться дуже крута подія в моєму житті. Вперше братиму участь в спектаклі, запрошую” – написала Злата.

Злата Огнєвіч виступить у театрі
Злата Огнєвіч виступить у театрі

Тож, цікаво буде подивитися що з цього вийде, адже Злата поки що всю основну інформацію тримає у секреті й напевно з інтригою йти до театру буде набагато цікавіше. Можливо співачка перевтілилась в акторку і це стане її прем’єрним виступом у новій ролі.

Схожі статті