Кондратюк розповів, яку має пенсію: більше ніж у звичайних громадян, але не вистачає – накопичив в шоу-бізнесі

Відомий телеведучий та гуру українського шоу-бізнесу Ігор Кондратюк вперше відкрив таємницю, яку має пенсію на свій 61-річний вік, утім, його родина живе на накопичені кошти за час роботи на ТБ.

У розмові зі знаменитим українським журналістом Славою Дьоміним Ігор Кондратюк зізнався, що отримує пристойну пенсію, однак її теж не вистачає для всіх витрат родини. Коли інтерв’юер поцікавився, яку саме суму отримує знаменитість, чоловік точну цифру не назвав, втім, додав, що в порівнянні з іншими ця сума хороша.

Тоді постало цікаве та логічне питання, на що живе вся родина Кондратюка, якщо відверто всієї суми отриманої з пенсійних виплат не вистачає. Телеведучий зазначив, що за час роботи у світі українського шоу-бізнесу встиг накопичити, тому нині всі живуть на непогані заощадження.

“У мене не мінімальна пенсія. У мене пенсія досить пристойна, але якщо порівнювати з пенсіями суддів, то моя – мізерна, до 10. Трошки накопичив коштів, за це і живу”, – відповів Кондратюк.

Ігор Кондратюк вперше розповів, хто може замінити Кузьму на проєкті
Ігор Кондратюк розповів, яку має пенсію

Під час інтерв’ю згадали й за часи виходу славнозвісної програми “Караоке на майдані”. Кондратюк зізнався, що хабарів за те, щоб потрапити до ефіру йому не давали, але якось запропонували два вагони яблук.

Раніше популярний телеведучий різко висловився в бік українського співака Віталія Козловського, чому він ніколи його не пробачить. Конфлікт знаменитостей триває більше ніж 10 років, адже Козловський заборгував експродюсеру мільйони гривень.

Нагадаємо, у березні 2022 року Ігор Кондратюк досягнув пенсійного віку й офіційно вийшов на пенсію. З початку повномасштабного вторгнення він ніколи не сидів осторонь від допомоги Україні у війні, а тепер почав називати себе “волонтером-пенсіонером”.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.