Єфросиніна відмовилася коментувати скандал з Горбуновим: підтримала друга та сама нарвалася на невдоволення

Маша Єфросиніна та Юрій Горбунов розпочинали власний шлях до успішного медійного життя на Новому каналі в ранковому шоу "Підйом", тому у знаменитостей довгий час зберігалися хороші дружні відносини.

Так, нещодавно відомий шоумен та телеведучий Юрій Горбунов потрапив до гучного скандалу в Мережі через знімання нової комедії “СМТ Інгулець” компанії, якої він є керівником.

Річ у тім, що компанія Горбунова “Прототип Продакшн” отримала 33 млн гривень із держбюджету на створення нового комедійного 24-серійного серіалу. За словами знаменитості, його команда чесно виграла ці гроші в конкурсі “Мультимедійна платформа іномовлення України”. Тому, на його думку, сьогодні важливо зняти якісний гумористичний продукт, адже на це є запити. Також додав, що сума є невеликою для знімань гідного кіно.

Юрій Горбунов
Єфросиніна відмовилася коментувати скандал з Горбуновим

Пересічні громадяни України обурилися. Більшість вважає раціональнішим відправити гроші на потреби українським захисникам та захисницям, адже їм зараз точно не до комедій.

Втім, Горбунов зазначає, що серед суспільства та військах є попит на це, а також впевнений що важливо мати альтернативу, яка б витіснила з українського ринку російські кінематографічні роботи.

Знаменита телеведуча, журналіста, громадська діячка та колега Юрія Горбунова Маша Єфросиніна надала свій коментар, пояснивши, чому не хоче брати участь в публічних обговореннях такого типу.

Вона не вказувала ім’я та ситуацію з Юрієм, однак зі слів знаменитості та коментарів користувачів під дописом все стає зрозумілим.

“Я винна. Винна в тому, що не беру участь в публічних розстрілах людей, які сильно налажали. Винна, що не роблю репости ваших дописів про злочини. Я не буду брати участь у внутрішніх срачах”, – зазначила Єфросиніна.

Підписники Єфросиніної висловилися, мовляв, це не хейт людини, а велика біда та “обкрадання” держави, тому знову засуджують Горбунова за його позицію нераціонального використання бюджетних коштів. Втім, Маша знову здивувала позицією та заявила, що Юрій перестав існувати для неї ще з 2021 року, а слова в опублікованому дописі були дещо про інше.

Схожі статті