Хіменес-Браво розповів про свою дитину, яка зʼявилася на світ рік тому: ось чому Ектор постійно їздив у Львів

Знаменитий український шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво вразив своїх фанатів зі знанням про свій бізнес, який він організував прямо під час повномасштабної війни.

Так склалося, що війна застала Ектора Хіменеса-Браво під час його поїздки у Колумбію. На той момент зірка знаходився у своєї матері в гостях. Хоча шанувальники підозрювали його у втечі, знаменитість неодноразово говорив про те, що поїздка була запланована дуже давно і сталася б в незалежності від подій. І варто відмітити, що про подорож Ектор дійсно говорив одразу після того, як мама приїхала до нього в Київ. А сталося це за півроку до повномасштабного вторгнення.

Ектор показав, з ким просинається
Ектор Хіменес-Браво святкує день народження свого ресторану у Львові

Два тижні Ектор перебував у Колумбії, після чого прийняв рішення повертатися. Спочатку він приїхав до Польщі, де на нього чекала кохана жінка, а потім перебрався до Львова. І саме там отримав життя новий ресторан зірки, який відкрився влітку минулого року.

Ектор Хіменес-Браво святкує день народження свого ресторану у Львові

Днями Ектор оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення, в якому порівняв свій ресторан з дитиною та зізнався, що святкує його день народження.

У коментарях підписники не тільки привітали задоволеного підприємця, який здійснив ще одну свою мрію, але почали сипати компліментами на адресу колумбійця. Мовляв, на відміну від багатьох українських знаменитостей мав повне право повернутися до себе додому, або поїхати у свій улюблений будинок в Канаді, але чоловік навпаки залишився, боровся на інформаційному фронті підтримував економіку, надихав, творив, а також возив гарячі борщі військовим, про важливість чого говорив неодноразово.

Примітно, що раніше Ектора неодноразово критикували за його небажання вчити українську мову. Шеф-кухар володіє російською, але не вільно. І за 10 років активної роботи в Києві так і не вивчив державну. Втім, нещодавно кулінар зізнався, що вони з командою прийняли рішення про жорстку необхідність для нього володіти українською, а тому зараз він активно її вивчає та опановує.

Що ж стосується ресторану у Львові, то він розвивається та процвітає, що не дивно, адже заклади актора у Києві користуються неабиякою популярністю та пошаною, і це не дивлячись на те, що ціни також зіркові.

Схожі статті