Барбі-Драма української зірки. Даша Астаф’єва розчулила підписників: “Справжню красуню я так і не придбала”

Перша лялька - Барбі, дівчата про неї мріяли, жінки згадують з теплом. Чутлива історія Даші Астаф'євої з дитинства, яку вона згадує і досі.

Вже майже тиждень, як в кінотеатрах України вийшов в прокат фільм “Барбі”. Ажіотаж захопив багатьох представників шоу-бізнесу, не стоїть осторонь і Даша Астаф’єва. Відома українська зірка поділилася з підписниками в INSTAGRAM своєю особистою Барбі-Драмою.

Барбі образ Даші Астаф'євої
Барбі образ Даші Астаф’євої

Колишня співачка розповіла, що з дитинства здебільшого товаришувала з хлопцями. Гралась також чоловічими іграшками, але з часом  почала цікавитися і жіночими штучками.

“Так, до рук потрапила котонова нитка і гачок для в’язання.
Спочатку, в’язалися каракулі, потім цілком оригінальні клаптики, серветки. Вони стали елементами одягу ненависним раніше радянським німфам” – пише Даша.

Модель перетворювала вбрання старих ляльок на щось більш бунтарське та незвичне, створювала справжніх Амазонок. Чим хотіла завоювати увагу дівчат-одноліток. Та не сталося. Коли Даша підійшла до натовпу, щоб похизуватися, побачила нове диво. Ляльку Барбі, схожу на божество своєю зовнішністю та вбранням. Також, тоді здавалось неможливим – в ляльки гнулись руки та ноги. Тоді й розчинилися всі плані майбутньої співачки про Амазонок.

Даша поділилась своєю Барбі-Драмою
Даша поділилась своєю Барбі-Драмою

Мрії Даші здійснились, коли майбутній зірці, батьки вже ж таки придбали ляльку. Але, не все ідеально, хитрий продавець впевнив їх придбати, з під поли, корейську сестру Барбі – Вів’єн. Мовляв ця краща, модніша.

“У цей день, я сотні разів представляла як виберу скоріше свою заповітну мрію. Що “свою” я дізнаюся відразу” – згадує модель – “Я моментально стала об’єктом уваги всієї дитячої збірної вагона) Від радощів, ми почали гасати туди-сюди і, по черзі тримати Вів’єн над головами, гнути їй все, що гнулося, і провертати всілякі трюки”.

Астаф'єва розповіла історію з дитинства
Астаф’єва розповіла історію з дитинства

Але щастя було коротким. Діти в потязі так загрались, що навіть маленька Даша не відразу зрозуміла – ляльку зламано. Сумний дитячий досвід доросла Даша не забуде, та згадує про “пекельний” вагон, як бачить дитячу мрію.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.