Нікіта Добринін після розлучення вже приймає пропозиції пити каву з незнайомками: швидко оговтався

Нікіта Добринін відомий український телеведучий та шоумен, життя якого цікавить багатьох людей. Добринін завжди був дуже популярним серед жінок, адже він давно став популярним.

Попри свою популярність Добриніну не дуже щастило з особистим життям, оскільки він був дуже зайнятий і весь свій час присвячував лише роботі та своєму розвитку. А також для Нікіти дуже важливо було знайти людину, яка б дивилась на світ, так само як і він сам. Але це, певно, найважча задача у житті кожного.

Родина Квіткової та Добриніна
Родина Квіткової та Добринін

Отже, заради цього Нікіта пішов на шоу “Холостяк”, де намагався знайти справжні почуття. І варто зазначити, що Добринін таки зміг знайти жінку, яка полонила його серце. На фіналі чоловік обрав Дашу Квіткову, яка згодом стала його дружиною і змогла подарувати йому справжнє сімейне щастя.

Щоправда, тривало воно не вічно, а лише кілька років. Та за цей час Даша встигла народити для нього дитину. І нині Добринін вже два роки є татусем чудового хлопчика Лева. Але Даша і Нікіта вже встигли розлучитися, проте вони зберегли нормальні батьківські стосунки. І це завдяки тому, що вони відвідують психолога та хочуть, щоб їх син відчував повноту родини і любов тата і мами.

Звісно, розлучення – це складний процес. І неважливо прийнято воно шляхом розмов чи скандалів. Це ніби розірвати частину себе, адже почуття все одно певний період ще залишаються.

Та жити далі треба і рухатися у своєму темпі. Так робить і Добринін, він занурився з головою у роботу, а також часто проводить свій вільний час з друзями й це також добре допомагає йому пережити цей період. А от жінки у соцмережах, здається, вже полюють на холостяка. Адже нещодавно йому прийшла пропозиція випити каву. І чоловік відповів дуже неоднозначно: “Заманлива пропозиція”.

Сторіс Нікіти
Сторіс Нікіти

А от чи піде Нікіта на побачення з незнайомкою, невідомо, але тепер у Добриніна подібних пропозицій вистачає. Але, здається, чоловік не готовий поки що будувати нові стосунки.

Схожі статті