Горбунова не підтримала, а у стосунках любовна драма: Єфросиніна повідомила про проблеми з чоловіком Тимуром

Громадська діячка та телеведуча Маша Єфросиніна зізналася, що переживає не найкращі періоди у своєму житті, які пов'язані з непростими стосунками з чоловіком Тимуром Хромаєвим.

Так, скандал навколо Юрія Горбунова та знімання фільму “СМТ Інгулець” за 33 млн гривень кожного дня розгорався все з новою швидкістю, тому публіка звинуватила Машу Єфросиніну, чому та ніяк не коментує цей інцидент, аби кошти були направлені на потреби Збройним силам України.

Втім, Горбунов на тлі бурхливого невдоволення пересічних громадян відмовився від державного фінансування гумористичного серіалу. За словами Юрія, грошей його команда ще не отримувала і, попри все, продюсер шукає можливості для реалізації проєкту. Додав, що не відмовляється від своїх слів, що треба витіснити російські фільми з ринку України та знайти їм гідну альтернативу.

Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим

Так, після того, як Маша Єфросиніна сама потрапила до прицілу обговорення та незадоволення від публіки, мовляв, чому ніяк не коментувала скандал з Горбуновим, телеведуча повідомила, що з 2021 року для неї ця людина просто перестала існувати. Додала, що зараз переживає нелегкий період у своєму житті, адже стосунки з чоловіком Тимуром Хромаєвим, який перебуває в лавах ЗСУ проходять чергове випробування. Маша щоденно плаче та мріє, аби коханий повернувся додому якнайшвидше.

Єфросиніна повідомила про проблеми з чоловіком Тимуром

Нагадаємо, що чоловік Маші Єфросиніної з початку повномасштабного вторгнення захищає нашу країну від росіян. У червні 2022 року він вступив до добровольчого загону, який підпорядкований ЗСУ.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?