Рука до руки та непідробні емоції: Злата Огнєвіч без макіяжу опинилася в міцних обіймах Тараса Цимбалюка

Відома українська співачка Злата Огнєвіч, окрім співочого таланту, матиме змогу продемонструвати таланти акторки сцени на театральній постановці "Основний інстинкт", тому активно працює на репетиціях.

Знаменита музична виконавиця українського шоу-бізнеу Злата Огнєвіч оприлюднила новину, що вона стала частиною акторської команди вистави “Основний інстинкт”. В складі акторів братимуть участь: Тарас Цимбалюк, Наталка Денисенко, Артем Єгоров, Анна Саліванчук. Втім, виступатиме вона в ролі співачки чи приміряє на себе нову роль на сцені – для українського глядача залишається ще таємницею.

Так, нещодавно знаменитий актор Тарас Цимбалюк оприлюднив світлини зі співачкою Златою Огнєвіч з репетицій вистави. Зірка на всіх фото постала зовсім без макіяжу, а ще в теплих обіймах свого колеги. Відчувається дружній та теплий зв’язок, який конче необхідний команді для кращої роботи.

Огнєвіч розповіла причину розриву з Задворним
Злата Огнєвіч без макіяжу опинилася в міцних обіймах Тараса Цимбалюка

Тарас  Цимбалюк повідомив, що з третього серпня розпочинається новий театральний сезон, тому на днях розповсюдять список українських міст, які можуть чекати на приїзд зірок з виставою “Основний інстинкт”.

“З третього серпня ми розпочинаємо новий театральний сезон! На днях оприлюднимо список міст, котрі ми вже запланували відвідати з серпня по листопад”, – розповів Цимбалюк.

На світлинах Злата та Тарас щасливі та усміхнені взаємодіють один з одним, дуркують та позують на спалахи камер, аби залишити ці моменти в пам’яті.

Нагадаємо, що Злата Огнєвіч отримала хвилю обурень від росіян після того, як пораділа зруйнуванню Кримського моста. Виконавиця не змогла стримати радісних емоцій, коли дізналася про цю звістку в новинному просторі. Однак жителі російської федерації дорікнули артистці, мовляв, їй має бути соромно.

Схожі статті