“Приймайте своє тіло”: Настя Каменських приховує округлий живіт та вчиться любити нову себе – Потап готується

Одну з найвідоміших співачок українського шоу-бізнесу Настю Каменських вже багато років поспіль публіка підозрює у вагітності, адже на те, як їм здається, є ряд вагомих причин.

З початку повномасштабного вторгнення артистка повністю увімкнулася до процесу допомоги ЗСУ та звичайним пересічним громадянам. Насті Каменських неодноразово “прилітало” від публіки, що вона з чоловіком Потапом зустріла війну за кордоном. Втім, згодом Каменських та Потап повернулися в Україну, але невдоволення не вщухли й нині.

Відома музична виконавиця Настя Каменських у новому інтерв’ю в гостях у знаменитої інтерв’юерки та громадської діячки Маші Єфросиніної надала відповіді на одні з найцікавіших питань від українців, зокрема про імовірне розлучення з Потапом, розвиток кар’єри під час війни та що знаменитість відчула в той самий день, 24 лютого.

Настя Каменських вперше розповіла про свою залежність
Настя Каменських приховує округлий живіт та вчиться любити нову себе

За словами Каменських, розлучатися з Потапом вона не збирається, а спільного родинного контенту в соціальних мережах стало менше через напружені графіки в роботі. Вона продовжить допомагати Україні, донатити на ЗСУ, влаштовувати благодійні концерти та писати україномовні треки.

Нещодавно українська співачка Настя Каменських оприлюднила новий допис із важливим закликом любити себе, тим самим породивши нові плітки про вагітність. Утім, зірка запевняє, що не виношує свого первістка, а приймати власну “я” потрібно з усіма своїми відмінностями та унікальними особливостями.

“Любіть та приймайте своє тіло за його мудрість та витривалість. Любов та прийняття себе – це магніт, що притягує позитивні зміни у вашому житті”, – зазначила у дописі Каменських.

Нагадаємо, що Мережею ширяться плітки про імовірне розлучення Насті Каменських та Олексія Потапенка через зраду з боку чоловіка. Однак співачка стверджує, що на їхніх іменах намагаються нажитися, зради ніякої немає, а розлучатися ніхто не планує.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.