Не евакуаційний, а розважальний: 1+1 і Укрзалізниця запускають новий потяг “Голос країни” з України до Європи

Сьогодні почалися зйомки промо ролику шоу "Голос країни". 13 сезон якого зніматимуть в Польщі. Команда 1+1 в співпраці з АТ !Укрзалізниця! та Port of Culture запускають брендований потяг "Голоси України".

Проєкт “Голос країни” вже 12 років зігріває серця українців. Шоу просто зачаровує глядача милозвучністю голосів виконавців та прикує до екрану щирістю учасників.

“”Голоси країни” — це не тільки улюблене телевізійне шоу, це справжні таланти. Їх слова, музика та твори залишаються з нами у найскладніші часи, оспівуючи наші перемоги та підтримуючи в складних життєвих моментах.” – зазначили 1+1 на офіційному сайті

Наразі проходять зйомки 13 сезону шоу. Зніматимуть його в Польщі, тому команда 1+1 вирішила запустити потяг, що так само буде надихати та підтримувати своїх пасажирів. Допомогли в ініціативі АТ “Укрзалізниця” та творча команда Port of Culture. Роботи Port of Culture прикрашають будівлі багатьох міст світу.

Роботи Port of Culture прикрашають будівлі по всьому світу
Роботи Port of Culture прикрашають будівлі по всьому світу

Дизайн потягу вигадав художник Олександр Грехов. Основною думкою ілюстрації є симбіоз музики і шляху, що проходять музиканти в своїй творчості. Також на вагонах красується слоган 13 сезону “Голос країни звучить в Європі”. Він продубльований польською та українською мовами. Таким чином автор наголосив на щиру дружбу двох народів.

1+1 запускають брендований потяг Голосу країни
1+1 запускають брендований потяг Голосу країни

Ілюстрація дуже деталізована та має сакральний сенс. Символами виступають музичні інструменти у вигляді пташок. Їх відліт за кордон є метафорою до вимушеної еміграції українців. В оформлені переважає червоний колір, що за багато років став незмінно асоціюватися з проєктом “Голос країни”. Також присутні кольори прапорів Польщі та України. Таким чином автор наголошує на прагненні українського населення стати часткою Європи.

Нагадаємо, зірковими тренерами 13 сезону стали сівачка Юлія Саніна, виконавець Артем Пивоваров, продюсер Іван Клименко та вже досвідчена Надя Дорофєєва.

Схожі статті