Поплавський влаштував до себе на роботу дружину Арсена Мірзояна: “З першого вересня виходжу”

Відома українська співачка Тоня Матвієнко розповіла, що змогла влаштуватися на роботу, а також зізналася, через що зараз проходить у своєму професійному житті.

Як відомо, після початку повномасштабної війни в Україні Тоня Матвієнко забрала маленьку дочку Ніну від свого чоловіка Арсена Мірзояна, а також старшу спадкоємицю Уляну і перебралася спочатку до Португалії, потім до Великобританії. Знаходячись в евакуації більше року, артистка врешті-решт вирішила, що необхідно повертатися. В Україні на неї чекав коханий чоловік, занепокоєна мати та люблячий батько. Нарешті уся сім’я возз’єдналася і, ба більше, Тоня навіть знайшла спосіб заробити. А це не менш важливо, адже після 24 лютого заробітки у співачки сильно зменшилися.

Тоня Матвієнко влаштувалася працювати до Михайла Поплавського

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко влаштувалася працювати до Михайла Поплавського

Так, нещодавно героїня нашої статті завітала на ексклюзивне інтерв’ю до Слави Дьоміна, в якому розповіла, що Михайло Поплавський допоміг їй у питанні з працевлаштуванням і тепер вона буде працювати на нього.

“Іду до Поплавського. Вокал викладатиму. І з фінансами це пов’язано. З першого вересня виходжу, – визнала артистка, а також додала, що не відчуває себе самодостатньою в цьому плані. – Стабільно було десь 2-3 тисячі доларів (до війни). Зараз взагалі не заробляю. Зараз Арсен заробляє і живу я у мами. Хто може, скидаємося. От і прийняла рішення. Що я сиджу? Потрібно реалізовуватися”

Примітно, що за ці півтора роки Арсен Мірзоян натомість працював дуже багато. Чоловік постійно знаходився в роз’їздах, не припиняв свої гастролі і навіть виїжджав декілька разів за кордон, звісно, з благодійною метою.

Тоня Матвієнко показала фото з відомим красенем
Тоня Матвієнко показала фото з відомим красенем

До війни йому вдалося придбати квартиру, і сім’я вже збиралася робити в ній ремонт, щоб мати можливість переїхати від Ніна Митрофанівна, у будинку якої вони проживали 10 років. Старша дочка артистки Уляна тим часом вже з’їхала з батьківського дому і будує самостійне життя. Власне, повернулася до України вона також набагато раніше, не витримавши розлуку з Батьківщиною та друзями.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.