Телеканал ідеалізував: Слава Дьомін зізнався, чи насправді холостяк Алекс Топольський мав успішний бізнес

Холостяк 12 сезону Алекс Топольський та знаменитий ведучий Слава Дьомін розірвали свою багаторічну дружбу, не повідомляючи причину публіці, втім інтерв'юер вирішив трішки розповісти про колишнього друга.

Так, Слава Дьомін розсекретив, чи справді Алекс Топольський в житті такий успішний чоловік, як команда проєкту “Холостяк” на каналі СТБ вирішили його представити. Після закінчення шоу на героя романтичного реаліті навалилося безліч невдоволених коментарів від глядачів.

Алекс сподівався отримати своїх фанів, підтримку та визнання, утім, вийшло далеко не так. Слава Дьомін відверто розповів, чи насправді Топольський мав успішний бізнес за кордоном, чи телеканал вигадав образ “принца” для більшої уваги української публіки.

Алекс Топольський
Слава Дьомін зізнався, чи насправді холостяк Алекс Топольський мав успішний бізнес

Дьомін зазначив, що Алекс дійсно має громадянство Сполучених Штатів Америки, будував там бізнес у сфері нерухомості. Однак після поширення пандемії COVID-19 Топольський втратив стабільний дохід, а ще вірус зруйнував його плани та фінансово підкосив холостяка.

Цікаво, але колишній друг Топольського Слава Дьомін вважає, що телеканал СТБ трішки ідеалізував образ головного героя, тому чоловік натрапив на таку бурю негативу від телеглядачів проєкту за свою дещо дивну та інколи нелогічну поведінку.

Додав, що ми всі неідеальні, Алекс в тому числі, саме з цієї причини прихильники шоу відчули нещирість та “пластмасу” в його поведінці.

Нагадаємо, що після закінчення проєкту “Холотяк-12” Алекс Топольський з переможницею шоу Катериною Лозовицькою стосунки не зберіг. Дівчина зізналася, що на зніманнях бачила його одним, а в житті він виявився зовсім іншим. Радить чоловіку подорослішати та навчитися брати відповідальність за себе та своїх близьких.

Схожі статті