Мама Володимира Дантеса стала бабусею і вже в’яже для онучки: нова невістка Кацуріна ощасливила

Про розлучення відомого співака Володимира Дантеса та співачки Наді Дорофєєвої стало відомо після початку війни, тому, коли публіка з цим змиритися не могла – найрідніші люди навпаки підтримали.

Знаменитий шоумен Володимир Дантес вперше за довгий час після розриву стосунків з Надею Дорофєєвою надав відверте інтерв’ю телеведучій Маші Єфросиніній. Знаменитість розповів, що не тримає образ на колишню, відпустив минуле та живе своїм життям у нових стосунках.

Цікаво, але співак неодноразово заявляв в медійний простір про те, що є чайлдфрі, натякаючи, що не хоче ставати батьком, але згодом покохав дівчину відразу з двома дітьми. Даша Кацуріна від попереднього шлюбу з ресторатором Мішею Кацуріним народила двох дітей – доньку Олександру, якій зараз 7 років та сина Івана, якому майже 2.

Володимир Дантес розповів, як до нього ставляться у ресторані коханої
Володимир Дантес та Даша Кацуріна

Володимир Дантес зізнався, що його мама підтримала чоловіка при розлученні з колишньою дружиною та відразу все зрозуміла, тому сприйняла новину цілком адекватно. Також жінка потоваришувала з новою невісткою і вже бавить своїх “онуків”.

Так, цього разу відомий український співак у своєму Instagram-блозі оприлюднив світлину, як його мама у свій день народження вирішила зв’язати кофтинку своїми руками 7-річній Олександрі – доньці Даші.

На фото бачимо Марію Олексіївну, так звати маму Дантеса, дівчинку Сашу, яка слухала бабусю та усміхнену Дашу Кацуріну, яка спостерігала за розмовою її доньки та свекрухи. Судячи з наявного кадру, в родині панують досить теплі взаємини з один одним.

“Мама у свій день народження в’яже Саші кофтинку. Ма завжди для всіх”, – розповів Дантес.

Мама Володимира Дантеса стала бабусею і вже в’яже для онучки

Нагадаємо, що нещодавно Володимир Дантес зізнався, чи запросила його колишня на своє весілля. За словами зірки, він не був гостем урочистості, втім, знав про плани парочки одружитися.

Схожі статті