Поп-діва Тіна Кароль нарешті досягла бажаного та покинула Україну: опинилася в країні імпозантних красенів

Відома українська співачка Тіна Кароль рушає у подорож та розповіла, в яку країну збирається поїхати. Усі деталі новини дізнайтеся в нашій статті.

Як відомо, знаменита українська співачка Тіна Кароль має велику кількість фанатів не тільки на батьківщині, але й далеко за її межами. Зірка постійно підтримує з ними зв’язок і, звичайно, відвідує найрізноманітніші країни у рамках гастрольних турів та інших заходів.

У зірки неймовірна кількість пошановувачів у Казахстані, Молдові, Болгарії, тощо. Не є винятком і Грузія, де у зірки також велика кількість слухачів.

Тіна Кароль покинула Україну

Тіна Кароль вперше зізналася, чому помер її єдиний чоловік Євген Огір
Тіна Кароль покинула Україну

Після початку повномасштабної війни в Україні зірка почала подорожувати ще більше. Адже її місією стала не тільки творчість. Зірка хотіла розповісти світу про те, що відбувається з її Батьківщиною і як можна допомогти. І в цьому питанні вона також досягла неабияких успіхів. Ба більше, це посприяло і розвитку її кар’єри, адже не так давно Тіна стала членом журі на Grammy.

Тіну Кароль розкритикували за новий образ
Тіна Кароль покинула Україну

Декілька останніх місяців зірка здебільшого відвідувала країни Європи. Наприклад, навесні вона була в Молдові, де побачилася з матір’ю Дана Балана, а можливо і з самим артистом, який доволі ревно ставиться до своєї приватності.

У планах вже поїздка до Грузії, яка от-от відбудеться. Проте артистка повідомила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, додавши фотографію реклами свого концерту в Батумі.

Тіна Кароль покинула Україну. Скріншоти особистої сторінки зірки

Немає сумнівів, що в Батумі є велика кількість слухачів артистки, які з нетерпінням чекають на її виступ та добре зустрінуть її у Сакартвело.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни Тіна Кароль повністю відмовилася від свого російськомовного репертуару, чого в Україні більше ніхто не зробив артистів. Співачка наголосила, що як би сильно фанати не любили деякі з композицій, їм не місце у її медіатеці. Частину команда зірки переклала на англійську або українську мови. Доля інших пісень залишається невизначеною. Також артистка видалила новий кліп зі свого каналу на YouTube. Мова знову ж таки пішла про етичність під час війни.

Схожі статті