Розкриті деталі розлучення Віри Брежнєвої і Костянтина Меладзе: хто кого обібрав і як давно

Після 24 лютого Костянтин Меладзе та його дружина Віра Брежнєва покинули підмосков'я та опинилися в Італії. З тих пір навколо сімейного життя подружжя ходять цікаві чутки.

Тільки-но розпочалася повномасштабна війна в Україні, як Костянтин Меладзе та його дружина Віра Брежнєва прийняли рішення виїхати за кордон, залишивши москву, де вони працювали і жили останні 10 років позаду. У пари є розкішна вілла в Італії. Зірки взагалі дуже люблять цю країну, і навіть зіграли там своє весілля. Продюсер вголос не говорив про свою позицію нічого. Натомість Віра Брежнєва підтримала Україну та волонтерила.

Розкриті деталі розлучення Віри Брежнєвої і Костянтина Меладзе

Розкриті деталі розлучення Віри Брежнєвої і Костянтина Меладзе

Вже через декілька місяців мережі почали з’являтися чутки про їхні розлучення. Однак спочатку Віра та Костя їх спростували. Та чим далі заходила справа, тим інтенсивнішими були розмови про розставання зірок.

Зокрема поговорювали, що причиною стали нібито перманентні зради продюсера. Серед поширених версій також була його зустріч з колишньою дружиною і Яною, яка нібито приїжджала в Італію. Втім, жінка одразу ж заявила пресі, що не має до цього відношення, хоча в гості приїжджала.

Пізніше також з’явилася інформація про те, що пара вже не живе разом. Віра дійсно багато їздила і засвітилася у різних куточках планети, поки її благовірний продовжував вести закритий образ життя. Нещодавно цю інформацію підтвердив і Леонід Дзюник, додавши, що Віра забрала велику кількість нерухомості колишнього чоловіка.

Він додав, що саме це стало причиною для розбіжностей у подружжя. В результаті, за словами Дзюника, Костянтин пішов у тривалий запій.

“Як мені розповіли, при оформленні розлучення Віра обібрала його по максимуму. Зажадала у нього значну грошову компенсацію і частину його численної київської нерухомості”, – розповів російський продюсер.

Також за словами героя, Віра вимагала у Костянтина Шотайовича публічної позиції щодо війни. Однак той відмовився, наголосивши, що в нього усі гроші, бізнес і навіть батьки в російській федерації. Як відомо, пізніше Меладзе повідомив про те, що продає усі права на виконання його пісень. Чи пов’язано це якось з розлученням залишається загадкою.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.