Бавить діток-переселенців: Каменських після чуток про вагітність увімкнула материнські інстинкти – Потап чекає

Знаменита українська співачка Настя Каменських, попри те, що не має власних нащадків обожнює проводити час з дітьми, дарувати їм своє тепло, особливо тим, хто постраждав від дій росіян.

Так, знаменитість на своїй сторінці соціальної мережі Instagram розповіла про свій нещодавній візит до дітей з різних куточків України в українському культурному центрі “Джерело”.

Співачка подарувала незабутні емоції дітям-переселенцям. Разом з маленьким поколінням Настя Каменських співала, малювала картини морських істот, грала на музичних інструментах, слухала вірші.

Розповіла, що 12-річний Влад вразив здібностями музиканта, коли продемонстрував свої таланти на бас-гітарі, виконавши гімн України, а ще хлопчик обожнює гурт Nirvana. У складний час повномасштабної війни саме творчість допомагає Каменських не опустити руки, продовжувати жити, творити та працювати далі на благо країни.

Настя Каменських
Каменських після чуток про вагітність увімкнула материнські інстинкти

Додала, що вона радіє, що змогла подарувати стільки радості дітям, адже наразі час, коли ми маємо єднатися та обмінюватися любов’ю й підтримкою один до одного. Побачивши співачку, малюки невимовно зраділи та підготували для зірки багато приємних творчих сюрпризів.

Настя Каменських, окрім благодійної діяльності, готується до великого концертного шоу, яке відбудеться 30 вересня в Києві, тому повністю занурилася в роботу та допомогу українцям.

Мережею давно ширяться плітки, що українська співачка Настя Каменських вагітна. Проте зірка запевняє, що через стрес та нерви на тлі всіх тривожних новин трішки набрала зайвих кілограмів, тому на появу свого первістка поки не чекає.

Схожі статті