Дружина Романа Сасанчина розповіла про Санта-Барбару в їхньому шлюбі: “Забуваєш про існування чоловіка”

Роман Сасанчин відомий, молодий, цікавий, талановитий і дуже перспективний хлопець, який у свої юні роки вже всиг здобути двукрану перемогу на шоу "Голос країни".

Роман у свої роки встиг не лише стати артистом, а ще й чоловіком і татусем. Його дружиною стала дівчина, на ім’я Іванна, яка є трохи старшою за свого зіркового чоловіка. Але це не заважає їм бути разом та побудувати сімейне щастя. Оскільки Роман і Іванна живуть самостійно, їм буває складно, адже родинне життя і побут – це нелегка справа, особливо, коли є маленька дитина.

Родина Сасанчина
Родина Сасанчина

Діти – це звісно, щастя, але насправді ж буває так, що вони потребують повної уваги мами. А жінка не може розриватися між чоловіком, побутом і дитиною. Оскільки бути мамою – це складна роль, яка виснажує, то жінки часто не мають енергії більше ні на кого та ні на що і все інше роблять якось механічно.

Насправді кожен чоловік повинен розуміти, що жінці варто допомагати, тим паче якщо він хоче до себе уваги. А як інакше, адже дитина спільна і саме тому виховання теж має бути спільним. І, на щастя, Роман це розуміє та допомагає своїй дружині, адже в його всесвіті родина має бути на першому місці.

Але і у них бувають сімейні проблеми, які можуть стати причиною для сварки. Щоправда, вони вирішують їх і зараз намагаються все проговорювати. А от раніше за словами Іванни раніше в їхніх стосунках панувала справжня Санта-Барбара.

“Чи змінились наші відносини один до одного після народження донечки? Так. І все змінилось в кращу сторону, бо до народження Елізи у нас була, ще та Санта-Барбара. Звісно у нас бувають непорозуміння оскільки і у всіх людей, але найголовніше це вчасно розв’язувати проблему, і навчитись разом йти проти проблеми, а не звинувачувати когось в цьому” – зізналась Іванна.

Також дівчина згадала, що коли у них з’явилась донька, то вона настільки сильно хотіла бути гарною мамою, що забувала про себе і про чоловіка також. Але це абсолютно нормально, бо це родина, а в родині має бути все.

Схожі статті